Renk seçimi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam benim kaputa taş atan araçlardan dolayı alttan siyah siyah noktalar çıktı
Tampon da aynı şekilde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam kaputtan siyah nokta çıkmaması lazım, gelen taşın bırakmış olduğu iz olabilir, yada sizin taş izleri saca kadar dayanmış olabilir.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam kaputtan siyah nokta çıkmaması lazım, gelen taşın bırakmış olduğu iz olabilir, yada sizin taş izleri saca kadar dayanmış olabilir.

Aynen öyle NoFear siyah çıkıyor alttan, onu da bizim araç boyalarının kalitesizliğine veriyorum

Aracınız
Beyaz alin kozmik renkler vernigi bir kac yil sonra dokulecek. Beyaz alin, inci beyazina kaplatin politech ile seramikten daha etkilidir. Koyu renkler bakimsiz kaldiklarinda iyi durmuyor, Ozel siparisle kirmizi alabiliyorsaniz alin kupa ayni nasil olsa..

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende bordosu var. Temiz olunca çok çarpıcı. Önceki kasaların bordosu ile aynı değil bu yanıltmasın sizi. İkinci tercih füme bence.

Kırmızı renk yalnızca RS e özel. Rally Red olarak geçer. Piyasadaki çoğu kirmizidan daha cok ihtisamlidir ve bence civic e farkli bir hava burundurur.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

c.e.

0
Siyah mükemmel ama kullanırken çok üzüyor. Siyah renk için genel görüşüm.

Honda Civic Elegance AT 2008

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Siyah mükemmel ama kullanırken çok üzüyor. Siyah renk için genel görüşüm.

Honda Civic Elegance AT 2008

siyah = kapalı garaj arabası

Toz, kir, yağmur, ağaç dalı, kaputa kedi oturması, çocuk bisiklet çiziği vs. olmazsa siyah harika.
Fakat bizim memlekette bu çok zor.. Dün aracın başına geldim yapraklar kamufle etmiş aracı, tepesine kedi çıkmış bakınıyor :) Doğal ortam yaratmışlar.. Dokunmadım hiç, otobüsle gittim :D

Aracınız
20 gun once bende ikinci el fc5 aldim ve aynı kararsizliktaydim. Beyazi kafadan sildim. Eski aracimda beyazdi goz yorgunlugu oldu ve trafikte her 5aractan en az 3u belki 4u beyaz renk hic dikkat cekmiyorsunuz iclerinde kayboluyorsunuz. Bu sebeple bu aracta beyaz xok iddiasiz kaliyor sahsi fikrimce.. ikinci rengim gri idi gayet ilgi cekici yakisiyor araca ama fume arac denk geldi fume aldim o da 2. Tercihimdi... Aksam çok on plana çıkmıyor ama gun isiginda iddiali duruyor. Bence ilk tercih gri sonra füme derim. Mavi cok fazla iddiali ve kisa sure sonra goz yoracaktir. Ayrica ikinci elde de uzecek bir renk. Bordo da maviden bi tik asagida bu sartlar icin. Gri renk siyah döşeme fume renk kesinlikle krem döşeme. Saygilar...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İkinci eli aşırı düşünen başka model bakar zaten :) araba çok yakışıklı, içine sinen rengi al geç. Renkler ve zevkler tartışılmaz. Şahsi fikrim bordo bu arabada çok yakıcı duruyor araba ateş ediyor adeta.

Geri