Replika Jant hk.

Merhaba arkadaşlar. Bi çok konuda bakıp araştırdım ama son bir kere de siz değerli arkadaşlara danışmak istiyorum. Replika jant kullanmanın herhangi bir zararı olur mu araç için ? ( kırıldı , çatladı vs )

Düz yolda giderken kırılmaz da bir yere çarpmanız halinde göbekten kırılabilir. Jant seçerken hafif olmasına dikkat edin, orijinal janttan daha ağır olmasın, aracınızın performansında azalma olur.
Performansta azalma olur derken 0-100 km'den mi bahsediyorsunuz hocam yoksa genel performansı mı ? Orjinal jantla bi yere çarptığım zamanda aynı tepkiyi almaz mıyım ? teşekkürler..

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben orijinal jantlarla kaldirima yandan girdim ustunde bir iki yeri cizildi yamulmadi bile. Ama replikanin hizli carpmada kirilma ihtimali var da jant degisimi yapilir bence cok sorum degil yolda giderken bir sorun olmaz. Ben replica kullaniyordum jant cok agirmis yeni aldigim janttan sonra farkettim. Performans dususu derken hizlanmalari kastediyorum. Ama agir jantta direksiyonun donusune kadar etkiliyor. Onemli olan hafiflik ve cok dusuk Et degerinde olmamali jant. Minimum 37 olmali. Daha alti degerler surtme yapar camurluga.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Geri