Rize Trabzon ve sonrasında Sinop-Bartın-Safranbolu-Eskisehir gezisi hakkında

Aracınız
Civic FC5 2019
Safranboluda yorgancıoğlu konak diyebi yerde yer ayırttım sırada samsun var. Sanırım samsun öğretmenevi de polis evi de güzel.

Aracınız
Civic FC5 2018
5 yıl önce Safranbolu Kadıoğlu Şehzade konaklarında kalmıştım;güzel, şirin bir yerdi, sonradan arkadaşlarıma da tavsiye etmiştim ve onlarda memnun kaldıklarını iletmislerdi.

Safrantat lokum un maps bilgisini ekliyorum.
ÖNEMLİ NOT: Firma ile hiçbir şahsi yada ticari bağım oktur lütfen yanlış anlamayın.
Terminallerde yada sağda solda safranbolu lokumu diye satılan lokumların burdakiler ile alakası yoktur.
Saftanbolu tahiri evleri yanı sıra Safran üretimi ve Lokumu ile meşhurdur.
Buralara kadar gelipte deneyimlemeden gitmeyin diye tavsiyede blunuyorum yanlızca.

https://www.google.com/search?clien...m2!2m1!1e1!2m1!1e2!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:9

Maalesef ki bayram nedeniyle izinlerimizi kapattılar ve senelik izne planladığım şekilde çıkamadım. Bu nedenle seyehatimi belirsiz bir tarihe erteledim.
Şimdiden iyi Bayramlar herkese.
Herkese teşekkür ediyorum.
Nevsehir' i daha önce gezmistim.
İlkgun transit gidip hamsikoye varmayı planladım. Ondan sonrasını akışına bırakacağım kafamda kabaca bir plan oluştu ama konaklayacak yer vs ayiarlamadım bu aralar musaitmis.
Artvin i öneren arkadaşım, ayarlayabilirsem son gün de oraları gezeceğim nasipse.
Günlük olarak veya müsait oldukça kısa da olsa izlenimlerimi buradan paylaşırım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Safrantat lokum un maps bilgisini ekliyorum.
ÖNEMLİ NOT: Firma ile hiçbir şahsi yada ticari bağım oktur lütfen yanlış anlamayın.
Terminallerde yada sağda solda safranbolu lokumu diye satılan lokumların burdakiler ile alakası yoktur.
Saftanbolu tahiri evleri yanı sıra Safran üretimi ve Lokumu ile meşhurdur.
Buralara kadar gelipte deneyimlemeden gitmeyin diye tavsiyede blunuyorum yanlızca.

https://www.google.com/search?clien...m2!2m1!1e1!2m1!1e2!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:9
Abi tavsiyen üzerine aldım daha yemedim ama eminim çok güzel olduğuna.

Geri