Rs mi Executive Eco mu?

Aracınız
Aracınız
Ben elegance lpgli kullaniyorum simdiye kadar Ankaraki her avmye girdim sorun cikarmadilar.

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

avmlerdeki görevli ile ilgili bagajı açıp bakarsa lpg tankını göremez geç der ama bazısı zemindeki halıyı kaldırıp bakıyor o zaman izin vermiyor..eski tüplü fb7 aracımda çok girdim avm ye...ama bazı yerlerde daha dikkat ediyorlar artık.

Aracınız
avmlerdeki görevli ile ilgili bagajı açıp bakarsa lpg tankını göremez geç der ama bazısı zemindeki halıyı kaldırıp bakıyor o zaman izin vermiyor..eski tüplü fb7 aracımda çok girdim avm ye...ama bazı yerlerde daha dikkat ediyorlar artık.
Bende kaldiran olmadi daha o kadar dikkat etmiyolar burda

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lpg diyoruz tmm az yakıyor , orijinal brc olunca çekişte pek fark yok gibi , bende fb7 elangance eco var , meslek icabı çok km yapıyorum , 2013 Nisan model sıfır aldım , şu an 260 binde 100 binde katalitik yüzünden arıza lambası yaktı , memnunun yol tutuşu , konforu diyecek lsfım yok, lpg üzdü beni , 2018 de göçük dahi olsa rs alacam bende

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bu rs aldım,yok göçükmüş yok çok yakıyormuş hepsi fasafiso,aracım 10bin km de,yaklaşık 1000km yaptım,şehir içi kullanım 8lt üstüne çıkmadı,uzun yolda 5,5lt ,bu ayarda c segment bir araç için oldukça tatmin edici bir araç,içinin konforu ve premium havası kendi ayarında hiçbir araçta yok,olanlarda 200bin tl den başlıyor,göçük sorunuda halledilmiş,daha ne bekliyoruz böyle bir araçtan?daha önce bende 2011bmw 3.20d vardı 96bin tl ,direksiyon kazık,içi tofaş,fiyatı kazık,dizel ama şehir içi 9lt altını görmedim,sürekli arıza ışıkları yanar,bir gün basınç pompası,diğer gün katalizör,öbür gün bir başka ışık,servisten eve gidemez olmuştum,çok şükür honda sonunda kurtardı bizi,performans var,premium kalite var,düşük yakıt var,herkese tavsiye ederim,sormak istediğiniz birşey varsa memnuniyetle cevaplarım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12601]Gurhanxx[/MENTION] Allah kaza bela vermesin :)

Rs kullaniyorum gayet memnunum. Hem gazlama hem trafik hem sakin kullanim benzinli araca gore ideal. Rs al keyfine bak. Rs alcaksanizda kirmizi tercihiniz olsun

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

croonk

0
2017 lpg premıumdan rs e gectim .17000 km lpg kullandım.1100 km de rs kullandım.arada daglar kadar fark var.performans sevip yakıtı önemsemeyenler ve az km yapanlar için rs daha makul. Sehir içinde 14 leri gören ,performanslı uzun yolda (100 km lik yol ,ortalama hız 150-180 ) 12.4 yakan bir arac ...ona göre düşünün...ama ani hızlanması cok daha iyi.biri 8.1 sn digeri 13 e yakın ...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ibo

0
Aracınız
Bence ne rs ne de exe alinir. Alinacaksa hb alinir. Sedanlara gore kalite ve iscilik olarak daha iyi oldugunu dusunuyorum.
Kalite ve işçilik konusunda sonuna kadar haklısınız dış görünüm olarakta sedan kasadan daha gösterişli sedanlara dikkat ediyorum arabayı bişeye benzetmek için bi dünya aksesuar takıyorlar ama hb dolu dolu

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri