Rs orjinal multimedia

Merhaba arkadaşlar aracım rs, bilgi sahibi arkadaşlarıma bir sorum olcak, forumu inceledim ama bu soruma yönelik sohbet bulamadığım için açıyorum konuyu.
Navigasyon açıkken aynı zamanda müzik dinliyorum, navigasyon konuşurken müzik sesi kısılmıyor mu? Yada ben mi bir ayar yapmalıyım? Yapılacaksa nasıl yapılıyor?
Ben istiyorum ki navigasyon beni yönlendirirken konuştuğu zaman müzik sesi iyice kısılsın sonra tekrar açılsın istiyorum. Bu mümkün müdür?
Bir de navigasyonun konuşma sesi nasıl açılıyor? Normal ses açma kısmında mı? Eğer öyle ise ben sesi açınca bu sefer müzik sesi çok yüksek oluyor navigasyonun sesini anlayamıyorum. Beni aydınlatırsanız sevinirm :) teşekkür ediyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@sky.khan Aracım da çin malı android cihaz var, üzerindeki navigasyon programı söylediğiniz şekilde otomatik müzik sesini kısıp uyarıyı veriyor sonrasında şarkıya kaldığı yerden devam ediyor, navigasyon ses ayarlarını biraz kurcalayın böyle bir ayarı olabilir.

Navigasyon ses ayarı için ses ayarlarına girip oradan yapmanız lazım ya da navigasyon konuşurken ses açma tuşuna basmanız lazım. Araç navigasyonun en yüksek ses seviyesi 11. Müziği tam kısmıyor yanlış hatırlamıyorsam ki hatırlıyor da olabilirim navigasyon sesini sol hoparlörden veriyor.(diğer arabamda öyle olabilir emin olamadım)
Android auto üzerinden haritalar ya da waze i kullanırsanız ses sınırlaması yok. Oldukça yüksek sesli yönlendirme yapıyor.
Aynı şekilde park sensörlerinin de sesi müzik sesinin altında duyulmayabiliyor.
Çözümü ise multimedya ekranına root atmak ,pro sürümü almak ve oradan ayar yapmak .

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

@sky.khan Aracım da çin malı android cihaz var, üzerindeki navigasyon programı söylediğiniz şekilde otomatik müzik sesini kısıp uyarıyı veriyor sonrasında şarkıya kaldığı yerden devam ediyor, navigasyon ses ayarlarını biraz kurcalayın böyle bir ayarı olabilir.

Hangi marka cihaz taktırdınız ? Resim mevcut mu acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ama konu orijinal olan ile ilgili sizin neden sorduğunuzu anlamadım diğer cihazı

Geri