Sabahları zor çalışıyor

Aracınız
Civic FB7 2014
Aslinda regulatoru degismek yerine 250 tlye tamir kiti alip diyaframi ve basinc tipasini degisseydiniz yine cozulurdu.. cunku diyafram kacirdigi icin sabah araciniz benzin gaz karisimi nedeniyle gec calisir..neyse sorunu sifir alarak cozmussunuz ,kafa rahat olur artik..

Aracınız
Tanktaki gazın hepsinin bitmesine gerek yok. Şamandıradan vanayı sıkıp kapatın. Ardından hatta kalan gazı bitirin bir kaç kez benzine geçsin. Benzinde stop edin.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
bu testi denedim ve araç benzinde sıkıntısız çalışıyor. demekki problem regülatör diyaframında. aslında plastik bir parça ama çok pahalı. ankarada diyafram değişimi yapabileceğimiz güvenilir uygun bir yer bilen varmı

Aracınız
Civic FB7 2014
Sasmaz da brc mavidenizler'e bir danisin..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
bu testi denedim ve araç benzinde sıkıntısız çalışıyor. demekki problem regülatör diyaframında. aslında plastik bir parça ama çok pahalı. ankarada diyafram değişimi yapabileceğimiz güvenilir uygun bir yer bilen varmı
Ustalar için regülatörü değiştirmek daha kolayına gelir. Birde enjektörler ömrünü doldurmuş ise de gaz kaçırır. Bende böyle bir problem olmuştu enjektör değişimi ile halletmiştim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri