Sağ ayna sinyal cam'ı kırıldı

Merhabalar ufak bir kaza esnasında sag ayna camı kırıldı başka birşey yok ALLAH'a şükürler olsun ama sinekte ufaktır miğde bulandırır.

elinde olan olabilir uygun temin edebilecegim bir yer önere bilirsiniz. Yardımcı Olursanız Mİnnettar Olurum Saygılar
IMG_1921.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_1922.jpg
    IMG_1922.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 4

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam geçmiş olsun, bence değiştirmeden devam edin çok büyütülecek bir sorun değil, sadece cam olarak bulmanız zor görünüyor, servise sordunuz mu?

Hocam geçmiş olsun, bence değiştirmeden devam edin çok büyütülecek bir sorun değil, sadece cam olarak bulmanız zor görünüyor, servise sordunuz mu?

eyvallah daha düzgün olsun pürüzsüz olsun istiyorum, buldum cam'ı fakat 250 TL servis 150 TL çıkma Yan sanayi 100 TL Fakat çinden getiriyorlar parçalar vs belki daha ucuza temin edebilirim diye düşündügüm için bir konu açayım dedim ama iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

Aracınız
Gözünün önünde carfordaki ışıkların önünde BMW soldaki çarpmasına diye sag yaptı kendi sağındaki adamın kapı ezildi durduk yere 20 km bile yoktu atasehirde trafik berbat oldu

Tapatalk....

Gözünün önünde carfordaki ışıkların önünde BMW soldaki çarpmasına diye sag yaptı kendi sağındaki adamın kapı ezildi durduk yere 20 km bile yoktu atasehirde trafik berbat oldu

Tapatalk....

aynı hesap abi inan adam yolu ortalamış geliyor sellektör falan yaptım hiç tepki yok sağ'a kaçmasam o bana vuracak çok ta yer yokmuş ufak bi tıkladık sağ aynayı ALLAH'ım daha büyüklerinden sakınsın inşallah cümlemizi.

Not: Nazar degiyor yıkamacı ayrı begendi muayene götürdüm oradaki ayrı beyendi rengi ggüzel hiç görmedik çok hoş vs dediler abi :) o gün cam rüzgarlıgı düştü ertesi gün bu mevzu oldu :)

Aracınız
Sorma aynen ole nazar alt komsudada Honda vardı abi bunlara çok carpiyorlar dedi :) guldum geçtim iki gun sonra koca yolun ortasında adam geri geri gelip bana çarptı nazar çıktı yikatmiyorum arabayı artık :))

Tapatalk....

Geri