sağ ayna sinyali

Arkadaslar arac fd6 kasa ise sinyali ayna kismini sokmeden takamazsiniz. Arka kapak vidali 5 vida var. Arka kapaga asilip cikartamazsiniz. Eger yapamazsaniz yardimci olurum bana ulasirsaniz. Birde kargolari iyi paketlesinler kiriliyor yolda benimki biraz catlak geldi taktim genede. Para iadesi istedim buyuk ihtimal alacagim parayi gerj. Adam naylon posete koymus gondermis.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
detay kısmında eklediğim fotodaki ifadeler var ingilizcem iyi olmadığı için anlayamadım.Sorunun ne olduğunu söylemeniz mümkün mü? Ayrıca şu linkteki (.https://tr.aliexpress.com/item/Left...8bbdaa0&transAbTest=ae803_5&priceBeautifyAB=0) ayna sinyali için düşüncenizi öğrenmek istiyorum eğer sorun olmaz derseniz linktekini sipariş etmeyi deneyeceğim.Yardımlarınız için teşekkürler.

Kupon kullanımınızın kurallara uygun olmadığından dolayı alım gerçekleşmemiş, muhtemelen aynı ip üzerinden yeni bir hesap ile alım yaptınız sistemde izin vermedi.

Aracınız
Kupon kullanımınızın kurallara uygun olmadığından dolayı alım gerçekleşmemiş, muhtemelen aynı ip üzerinden yeni bir hesap ile alım yaptınız sistemde izin vermedi.
Dediğiniz gibi oldu sanırım ilk açtığım hesabın şifresini unutunca farklı bir email ile ikinci bir hesap açmıştım.Ama kuponu kullandırmadığı hesabım üzerinden tekrar giriş yaptım ve başka bir satıcıdan alırken kuponu kullandırdı.Suistimali önlemek için güzel düşünmüşler fakat ip gizleyen programlar ile bu engelde aşılabilir sanırım.

F3211 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim aracım 2008 makyajsız kasa kapak sökülmüyor malesef makyajlı kasada arka kapak bağımsız video var nette bakın ona göre sökersiniz benimkinden daha basit.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Aliexpress ten aldığım sol ayna sinyali geldi. 12.03.2018 de sipariş verdim tam 10 günde geldi. Pazar günü montajını yapacağım insallah çalışır. Türkiye'de bu urunu 200 TL den aşağıya bulamadım. Satıcı link budur.

https://tr.aliexpress.com/item/Righ...32411738858.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.IF2gLLEkli dosyayı görüntüle 5818Ekli dosyayı görüntüle 5819

İmkansızı dene, belki değildir!
Sinyali değiştiriken dikkat et ayna motorunun dişlerini bozma. Ben aynayı biraz fazla zorlayınca bozuldu. Şimdi sağa sola çalışıyor ama aşağı yukarı çalışmıyor. Aynayı kumandadan en üst seviyeye getirip öyle çıkar. Birde çıkarırken dikkat et ısıtma kablosunu koparma. Kolay gelsin. Çok basit bir işlem değil.

2009 FD6 Otomatik

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Sinyali değiştiriken dikkat et ayna motorunun dişlerini bozma. Ben aynayı biraz fazla zorlayınca bozuldu. Şimdi sağa sola çalışıyor ama aşağı yukarı çalışmıyor. Aynayı kumandadan en üst seviyeye getirip öyle çıkar. Birde çıkarırken dikkat et ısıtma kablosunu koparma. Kolay gelsin. Çok basit bir işlem değil.

2009 FD6 Otomatik
Tavsiyeler için teşekkürler. İnşaallah bozmadan yaparız

İmkansızı dene, belki değildir!

Geri