Sağ ön davlumbaz

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2015 cıvıc sedan. Aracım önden kaydı ve ufak bir kazayla atlattım çok şükür.Sağ ön tamponum kırıldı ve davlumbaz zarar gördü. Değişmesi gerekiyor. Servis 330 tl ücret istedi. İnternette muadilini buldum. Fiyat farkı 1/5 i neredeyse. Önerir misiniz? IMG_7833.jpgIMG_7749.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
internette satılan ucuz olanı neticede yan sanayi parça bazı parçalara bile ne kadar orjinal de deseler yan sanayi işte yetkili servisin onaylı tedarikçisinin ürettiği kalitede olmaz ancak davlumbaz denen bu parça motor yada ön düzen gibi performansa direk etki eden bir parça değil, anca aerodinamik etkisi olur onunda ne kadar etkisi olur bilinmez. Bence internetteki muadil kullanılabilir, ama otomobilinize karşı aşırı titiz iseniz yetkili servisin orjinal parçasını kullanmak iyi olur

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
civic ler tipik understeer karakterli galiba benim araba da genellikle önden kayıyor zor zahmet birkaç kez oversteer yaptı lakin hemen toparlıyor ama önden kaymayı toplamıyor özellikle yağmurda ve karlı zeminde, her ne kadar önden çekişli olsa da arkadan kaymaya daha çok meyilli karakterde otomobiller var

Geçmiş olsun.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3580]sinifci32[/MENTION] Hocam geçmiş olsun, bence ucuzu alın geçin yerine doğru oturduğu sürece sıkıntı yaratmaz.

Aracınız
Teşekkürler arkadaşlar. Allah daha büyüklerini yaşatmasın cümlemize.Lastik siparişlerimi verdim. Davlumbazı servise sordum muadilini alsam serviste takarmısınız diye montajı yaparız dediler. Bu arada servis bakım ücretleri fena 60bin bakımına 1190tl ücret çıkardılar. Bu gidişle garantiyi bozdurtacaklar bu yüzden en azından davlumbazı gibi parçaları muadilini alayım dedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri