Civic FK7 Sahler 4.5d klips montaj

Arkadaşlar hayirli günler sahler 4.5 paspas aldım arka taraf şaft eki ile bağlantılı olduğu icin tam oturdu oynamıyor, ön tarafa klips olmayan araçlar için düşünüp klips göndermişler döşemeye giren kısmı plastik vidalı, bastırınca vida kısmı kırıldı nasıl sabitlememi önerirsiniz klipsin vida kısımlarını tamamen kırıp kazıyıp yuvarlak kısmını japon yapıştırıcıyla döşemeye yapiştirayim mi ?

LM-G710 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

gunesec

Özel Üye
Bende de yok ama ben döşemeyi deldirmeyeceğim. Bir tarafı cırt cırtlı bant alıp paspasın altına yapıştıracağım. 4 taraftan yapsam yeter ya da halı laydırmazlar var pütürlü, ondan yapıştıracağım

Aracınız
Civic FC5 2019
Sahler marka paspas bende aldım. Tek güzel yanı şaft tünelini tam kapatması. Paspas çok sert. Paspas tam araca göre,fakat sert olmasından dolayı yerinde durmuyor. Sağı solu kalkıyor sürekli. Ben 150 tl ye hepsiburadan 10 gün önce almıştım.
Paspas için taban döşemesini deldirmem şahsen.
Aracı alırken hediye verilen paspaslara geçtim.
Onların tek eksisi , şaft tüneli boştu.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Döşeme delinsin ne oluyor ki? Ufak bir dikdörtgen kesik oluyor oraya da klipsi takıyorlar zaten üstüne de paspas geliyor sabit düzgün duruyor neden deldirmeye takıldığınızı anlamadım genel olarak araçlarda böyle zaten.
İlla delinmesin diyorsanız ben eski aracımda paspasın altına cırt cırtlı bandın sert kısmını yapıştırdım taban halı olduğu için oraya takılıyor kaymıyordu iş görmüştü.

Geri