Sahte Xenon Kitler (DİKKAT)

Aracınız
Xenon taktigimda , mercekler isigi dagitti, aracin onunden cok sagi solu aydinlandi, halojende oldugu gibi degildi yani, sönük bi isik vardi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Selamlar

Elegance FC5 aracım icin xenon araştırmasına girdim malum bi xenon yerine halojen farlar mevcut.

Detaylı araştırmama göre Türkiye'de ki Philips Xenon Kitlerin hepsi yan sanayi üretimmiş yani Philips ile alakası yok.Zaten Philips kendi sitesinde 300 dolara satarken Türkiye'de internet sitelerinde 450₺ olması insanı bu kanıya direk ikna ediyor.Dikkatli okuyun Philips led veya ampülleri demiyorum Philips hid xenon olarak heryerde satılanlardan bahsediyorum.

Photon Xenon araştırdım Türkiye'ye orijinal photon markasının xenonları geliyor ama bunda da isin uckagitciligina kaçmış her zaman ki gibi uyanık dolandırıcılar.Orjinal Photon Xenonlar Avrupa'da 180-220€ arasında değişiyor Türkiye'de ise 300-400 fiyat aralığında satılan photon marka xenonlar sahte orijinal photon xenonlar 800 Türk lirasından başlıyor.Ve Araştırmalarıma göre photon markasının Philips ile hicbir alakası yok.Turkiyede aksesuarcılar Philips photon diye diye boyle birsey ortaya doğmuş olabilir.Buna karşı çıkan arkadaşlarımız olabilir önce yabancı forumları araştırın sonra yazarsanız sevinirim.Kesin bilgi diyemiyorum bende okuduklarımı gördüklerimi söylüyorum .

Monza Xenonlar orijinal zaten fiyatları da ucuk degil fakat 90 bin liralık araçların kısalarına takılacak bir xenon kıt de değil.Sislere düşünülebilir fiyatı ise 200 civarlarında.

MTec xenonların çok fazla çeşidi var fakat orijinalleri yeterli kalitede olduğunu düşünüyorum.300 lira civarlarında fiyatlandırması var

Sentinel Xenon bu marka sadece 8k üretiyor başka seçenekleri yok.Fiyatlandırması 300 küsür civarlarında değişiyor.Diger markaları kullanmadım ama bu markayı FB7 aracımda 14 ay kullandım en hafif bir sorun ile karşılaşmadım tek sıkıntısı 8k oldugu icin Yağmurlu havalarda 4300k kadar performans vermiyor.Ama gayet saglam ve kuru havalarda oldukça hoş duran güzel bir aydınlatması var tavsiye ederim.

Sevgiler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bakın şöyle izah edim philips xenon kit üretmiyor sadece orjinal xenon ampulleri üretiyor. D1s d2s d3s vs gibi.
Diğer markalara gelirsek
Sentinel
Niken
Aem
Tetra
Vs malzemelerin hepsi çinden geliyor
Önemli olan ampulleri değil ampul çinde 2 fabrika yapıyoe hepsi aynıdır. Balastlar önemlidir balast ise ucuz malların balastları aynıdır alırken full canbuslu ürünleri alıcaksınız. Photon vs iyi bir malzeme değildir.
Ürünü alırken 200 tl üstü bir ürün alıcaksınız ve full canbuslu olacak. Alacağınız ürünün bana fotoğrafını atarsanız yardımcı olurum saygılarımla

hilmi

0
Bakın şöyle izah edim philips xenon kit üretmiyor sadece orjinal xenon ampulleri üretiyor. D1s d2s d3s vs gibi.
Diğer markalara gelirsek
Sentinel
Niken
Aem
Tetra
Vs malzemelerin hepsi çinden geliyor
Önemli olan ampulleri değil ampul çinde 2 fabrika yapıyoe hepsi aynıdır. Balastlar önemlidir balast ise ucuz malların balastları aynıdır alırken full canbuslu ürünleri alıcaksınız. Photon vs iyi bir malzeme değildir.
Ürünü alırken 200 tl üstü bir ürün alıcaksınız ve full canbuslu olacak. Alacağınız ürünün bana fotoğrafını atarsanız yardımcı olurum saygılarımla

Ben elegance aracıma almak istiyorum bi öneri alabilirmiyim yada AliExpress de varsa bi ürün bildiginiz konu hkkında pek bilgi sahibi değilim ama led yapayım istiyorum

yau

0
Evet arkadaşlar aracim için Xenon kit alsam diyorum bana link paylaşabilir misiniz Philips kitler var fakat sahte midir nedir guvenemedim farklı bir marka da olabilir yeterki kalite olsun. LED alacaktim ama yağmurlu havalar çekinceye sebep oluyor ne dersiniz

MI 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar merhaba.2011 civic elegance aracım için far, ampül ve xenon beyni alacağım.Bayiiye sorduğumda sağ ve sol olmak üzere 10 bin civarı maliyeti olduğunu söylediler. Sizce çıkmamı bakayım, yoksa internet sitelerinden mi bakayım ya da maliyete katlanıp bayiden mi alayım? Bana fikir verebilir misiniz?

Geri