''sanalpazar'' dan alışveriş yapmayın

Aracınız
Arkadaşlar hepimizin çokca kullandığı bu firmadan bir aydır sattığım ürünün parasını alamadım internette yaptığım araştırmada şirket grubunun iflas ettiği ve hala satış yapıp parayı satıcıya göndermeyerek birnevi dolandırıcılık yaptığını anladım bundan iş işten geçtikten sonra haberim oldu ,telefonda görüşülecek bir müşteri hizmetleri yok mesajlara kısa sürede kalıp mesajlarla cevap verip durumu idare etmeye çalışıyorlar.lütfen buranın aldığı düşük komisyona aldanıp siteden satış yapmayın alım yapıp satıcıları mağdur etmeyın benım 1000 liradan fazla param gitti

krmmrt

0
Aracınız
hocam bu sıkıntı yaklaşık 6 aydır var. Gold grubuna kayyum atandı sanırım. son gelismeleri takip etmedim. ama ilk furyada ben de vardim. zar zor 450 tl mi aldım ama yaklaşık 1 ay sürdü. ama hala alamayanlar varmış. muhtemelen parayı döndürerek kar etmeye calışıyorlar. olan satıcılara oluyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
aynen hocam ocak ayından beri ödemelerı doğru dürüst yapmıyormuş o kadar forumları takip etmeme rağmen ancak başımıza gelınce öğrenebildim,bir nevi dolandırıcılık şuan yaptıkları iflas etmiş şirket gelir kapısını kapatmıyor paramı alamayacam sanırım hayırlısı artık haram zıkkım olsun

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İş yapabilmek için her ay 10 TL bonus veriyordu, yazık sonu iflasa olmuş.

Geri