Civic FB7 Şanzıman ve yıllık yağ bakımı

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar formunuzda yeniyim kusura bakmayın tam olarak nasıl döndüğünü bilmiyorum. Bana soracağım konular hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
Aracım 2013 model honda civic eco elagance otomatik şanzıman(İlk kez Honda kullanıyorum);
-Otomatik şanzıman yağını değiştireceğim Van Kaval plazadan fiyat aldım 550 TL’ye kadar halledeceklerini söylediler. İkinci bişey şanzıman yağını kendim alıp kendim herhangi bi ustama değiştirsem olur mu?
-Aracımın yıllık yağ bakımını yapacağım hangi motor yağını kullanmamı önerirsiniz? Motor yağı ve filtreleri internet üzerinden satın alıp sanayide bir ustaya yaptırmak istiyorum hangi siteden alabilirim ?

Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/forums/tanisma.29/

Garantiniz yoksa malzemeleri kendinizde temin edip değiştirebilirsiniz ama ustanızın Honda'dan anlayan biri olması lazım.
Şu 3 konuyu özellikle son kısımlarını incelerseniz fazlasıyla fikir sahibi olursunuz.

Geri