Şarjlı Kablosuz Lastik Kompresörü

Baseus markasını bilmiyordum şimdi baktım hocam. Gördüğüm kadarıyla DC 12V ile çalışıyor. Çakmaklıktan çalıştırmak zorundayız.
Xiaomi ise pilli olduğu için kullanım kolaylığı sağlıyor. Tabi bu kazanç yanında şişirme süresi uzuyor (kablo ile çalışan ürünler daha güçlü oluyorlar ve şişirme süresi kısalıyor).

Ben xiaomi air pump ı yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.
Herhangi bir problemle karşılaşmadım.
Ürün malzemesi sağlam elde kaliteli duruyor.
Yanında taşıma kılıfı geliyor.
PSİ ölçümü izlediğim kadarıyla doğru.
Ve dediğim gibi 2-3 psi artış yaptığım için beni yarı yolda bıraktığı olmadı.

Pil süresi için örnek vermem gerekirse (%100 şarjdan)
Son kullanımımda 2 araç için
1. araç için 29 psi olan 4 tekerleği 32 psi a yükselttim.
2. aracı için 31 psi olan 4 tekerleği 34 psi a yükselltim.
işlem sonrası şarjı (%50) altına son lastiği(8. lastik) şişirirken inmişti.

Pil göstergesi üzerindeki led ile bildirim şeklinde.
Cihazın üzerinde batarya% 50'den fazla olduğunda beyaz, batarya 20-50 arasındayken turuncu, % 20'den az olduğunda kırmızıya dönen batarya göstergesi bulunmakta.

Benim için oldukça kullanışlı bir ürün bisiklet tekerleklerimi de çok rahat şişirebiliyorum. 150 psi a kadar destek vermesi güzel bir özellik bazı yol bisikletlerinin lastikleri 120-130 psi kadar hava alabiliyor.
Eksi yönleri ise sesli çalışması ve kablolu modellere göre pil ile çalıştığı için uzun şişirme süresi diyebilirim.
eyvallah hocam. bu arada baseus'ta şarjlı, kablolu değil ama fiyatı şuan 540tl civarı, xiaomi 290tl civarı. neredeyse iki katı. farkı batarya sanırım 6000mah, bide sanırım bi tık daha hızlı şişiriyor. ikisisinde de hava tahliye olmaması garip, bende basit basınç ölçer var onda bile tahliye butonu var. umarım ben aldıktan sonra yeni modeli gelmez. (daha yüksek mah., hava tahliye, daha hızlı şişirme gibi.) öyle bir şanssızım hocam. tekrar teşekkür ettim. bu şekilde almak istediğim ürünleri burada paylaşıcam, birebir kullanıcıyla konuşmak faydalı oluyor.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bizim araçların yanında verdiklerini kullanıyorum.ben çakmak gözünden. Bence fazla sesli çalışıyor ancak genel anlamda memnunum

Arkadaşta Xiaomi bin şarjlisi vardı. Bir kere kullanma şansım oldu. Performansı gayet iyiydi.

Bizim araçların yanında verdiklerini kullanıyorum.ben çakmak gözünden. Bence fazla sesli çalışıyor ancak genel anlamda memnunum

Arkadaşta Xiaomi bin şarjlisi vardı. Bir kere kullanma şansım oldu. Performansı gayet iyiydi.
hava basıncı kontrol ve tamamlamada kullanıcam. 32'den 31-30'a düşüyor ya zamanla, pratik bi şekilde bununla halledicem. bunun için arabanınkini çıkarmak, kullanmak zor geliyor tam patlamış lastiklerde arabanınkini kullanırım.

ürünü aldım arkadaşlar. oldukça kullanışlı bir ürün. asıl alış nedenim düşen lastik başınçlarını tamamlamada kullanmaktı. 1-2psi için benzinliğe gitme işinden kurtulucam. bu arada basketbol topu, bisiklet lastiği, araba lastiği hepsinde deneme yaptım gayet başarılı.

Geri