şaşkınlıklar içerisindeyim

Aracınız
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...c-vtec-orjinal-gumruk-girisli-208193605/detay

Abi neden Türkiyeye gönderilen arabalara bu özellikler konulmuyor vallahi anlamış değilim, kafayı yedim akşam akşam. Arabanın orjinalinde far yükseklik ayarı , far yıkama , koltuklarda ısıtma , eco modu , araç 115 beygir vtec açıyor vs
Bende kendi arabamda bakıyorum allah allah diyorum bu kadar tuş yeri var acaba bunlar ne işe yarıyor :)

Kendi araçlarımıza böyle orjinal parçaları kullanabilir miyiz acaba, yurt dışında hala üretiliyor mudur bu parçalar arkadaşlar ?

Son düzenleme:
Aracınız
Hocam 2005 te Ford connect aldık o sırada yurtdışı için yapılan versiyonda far sensörü park sensörü vs. Vs. Bir ton ek özellik vardı glx model di ve bizden cok daha ucuza biniyorlar o arabalara.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aracınız
D15Z6Edit

SOHC VTEC-EFound in:1995–2000 Honda Civic 1.5i LS (European Market)Displacement*: 1,493*cc (91.1*cu*in)Bore and Stroke*: 75*mm ×*84.5*mm (2.95*in ×*3.33*in)Rod Length*: 137*mmCompression*: 9.6:1114*PS (84*kW) at 6,500*rpmTorque*: 99*lb·ft (134 Nm) at 5,400*rpmVTEC Switchover*: depending on load, max ~3,500*rpm in 5th gearValvetrain*: SOHC VTEC (3-4 valves per cylinder, depending on engine speed)Fuel Control*: OBD-2a PGM-FI MPFIEcu Code*: P2YHead Code*: P2JRedline*: 6,800*rpmFuel cutout*: 7,200*rpm

Tapatalk....

Aracınız
İlan açıklamasında biraz sallamis ben eco mod göremedim

Tapatalk....

Aracınız
Vtec açmadığı zamandan bahsetmiş sanırım eco mod olarak 3500 VTEC açıyor makina 115 bg

Tapatalk....

eren53

0
Aracınız
eco mod dediği 1500 ile 2500 devir aralığında gittiğinizde araç az yaktığı için eco mod ışığı yanıyo ekonomik gidiyorsunuz diye.bizdeki gibi eco yu devreye sokup güç kısmıyor yani

Aracınız
bu her sektörde görülen birşey. vw araçlarıda en alt sınıfı Türkıye ye gönderıyorlar, otomotıvden tutunda anahtarlıklara kadar Türkiye ye en alt sınıflar gırıyor.
telefonlarda bile yurtıdısı cıhazların işlemcileri farklı, ramları farklı.
dıstrıbutorluk bır durum aslında ve dünyanın Türkiye ye bakıs açısı.
yazık gerçekten.

Aracınız
bu her sektörde görülen birşey. vw araçlarıda en alt sınıfı Türkıye ye gönderıyorlar, otomotıvden tutunda anahtarlıklara kadar Türkiye ye en alt sınıflar gırıyor.
telefonlarda bile yurtıdısı cıhazların işlemcileri farklı, ramları farklı.
dıstrıbutorluk bır durum aslında ve dünyanın Türkiye ye bakıs açısı.
yazık gerçekten.

anlamadım ki yani birader , hayır yani çok mu zor o özellikleri koymak burdaki arabaya , bu hondanında işine gelir o senede mercolar haricinde bu segmentte hangi arabada koltuk ısıtma falan vardı ki yani daha fazla satış demek bence tamamen Tr honda ile alakalı bir problem.. Gerçekten çok yazık

Geri