Satilik 2005 model ep2 3 kapi

Aracınız
Merhaba arkadaşlar,

Aracımı alırken forumdaki bilgilerden çok faydalandığımı belirtmek isterim. Hepinizin eline koluna sağlık. Yaklaşık 7 ay önce 2005 Model EP2 Honda Civic 3 Kapı aracımı 76000 km de aldım ve bugüne kadar keyif alarak bindim. Daha önce 2004 Golf 4 aracımdan aldığım konforu bu araçtan alıp alamayacağım konusunda tereddütlerim olsa da bu süre zarfında inanın ne performans ne de konfor açısından hiç bir eksiklik hissettirmedi bana. 1 ay içerisinde aileme yeni bir üye katılacağından dolayı arabamı büyütme ihtiyacım doğdu. Üzülerek de olsa arabamı satıyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olmaya çalışacağım. aracım şu anda 87 binde. Sağ ve sol kapıda ufak kaporta hasarları mevcut fiyatı ona göre belirleyeceğim. İlgilenen arkadaşların fiyatlarını göz önüne alarak aracımın değerini bilecek birisine gitmesini istiyorum. Malum siteye ilan vermedim saçma sapan tekliflerle uğraşmamak için. İsteyen arkadaşlara özelden resimleri atabilirim.

İyi günler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@akif_8787 Allah sağlıklı sıhatli kucağınıza almayı nasip etsin, hayırlı satışlar.

Aracınız
araç 88.0000 km de. resimlerde yok ama 1 hafta önce Çengelköy de bir bayan sürücü U dönüşü esnasında arabamın şoför kapısına geri geri vurdu. Kapıda göçük oluştu onunda resmini koyacağım. Henüz yaptırmadım alan arkadaşa fiyatını buna göre vereceğim

erss

0
Aracınız
fd6 2011 elegance ile takas düşünürmüsünüz ? hanımında kullanacağı araç bakıyorum da.

Aracınız
olabilir ancak isteyeceğiniz fiyat nedir?
aracınızın ilanı var mı, araç otomatik mi, herhangi bir sıkıntısı kazası var mı?
otomatik araç olması önemli.

Geri