Satılık 2013 MANUEL FABRİKA LGP ELEGANCE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Merhaba arkadaşlar

2013 model elegance manuel civic'imi satmaktayım. Aracım orjinal fabrika çıkışlı lpg'li düz vitestir. Henüz 36.800 km'dedir. Tek hatası otopark'ta başka bir araç tarafından şoför kapısına vurulmasıdır. 300 tl masrafı vardır. Başka hiç bir hatası yoktur tamamen orjinaldir. Fiyatı 57 bin pazarlık payı yoktur çünkü en aşağıya çektim fiyatı. Üzerinde 35 bin tl'ye kadar alabileceğim araçlarla takas olur. İyi forumlar.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hocam ben de 2012 aralık çıkışlı elegance otomatik (70bin km fabrika lpg) aracımı ocak başında 2 hafta satılığa çıkardım. 59 bin lira yazdım ama kimseyle anlaşamadık. Ben de satmaktan vazgeçtim. Piyasa şu aralar çok ölü umarım satılır. Haberlerini bekliyoruz.

Aracınız
Hocam daha satamadım daha doğrusu uğraşmıyorum. Sizin araç orjinal ise satılması gerekti şimdiye kadar otomatikler manuellere göre daha hızlı satılıyor fiyatıda düşük söylemişsiniz araç eğer orjinalse.

Eski kasa olsa çoktan satılırdı. Ben 2012 tertemiz fb7 satana kadar Can'ım çıktı. Hayırlı satışlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Eski kasa olsa çoktan satılırdı. Ben 2012 tertemiz fb7 satana kadar Can'ım çıktı. Hayırlı satışlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende anlamadım piyasada o kadar temiz var alıcısı neredeyse hiç yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri