Satılık 2018 Dizel+Otomatik Elegance

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2018
Arabayı eşim kullanıyor ve bir türlü ısınamadı malesef araca. Araç şu an 19.000 km de. Mart 2019 trafiğe çıkışlı.
KM sini Eskişehir-Bozüyük arası yaptı. Eşim her gün işe arabayla gidip geliyor. Malum sitede fiyata 151.000 yazdım ama 148.000 e vermeyi düşünüyorum.
Özellikle fiyat konusunda yorumlarınızı bekliyorum.
İlgili sitedeki ilanı;

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
hayırlı satışlar. fiyatınız bence makul gibi. aracın hiç bir hasar kaydı olmadığını varsayıyorum bu arada.

S

Silinen üye 20336

Guest
Arabayı eşim kullanıyor ve bir türlü ısınamadı malesef araca. Araç şu an 19.000 km de. Mart 2019 trafiğe çıkışlı.
KM sini Eskişehir-Bozüyük arası yaptı. Eşim her gün işe arabayla gidip geliyor. Malum sitede fiyata 151.000 yazdım ama 148.000 e vermeyi düşünüyorum.
Özellikle fiyat konusunda yorumlarınızı bekliyorum.
İlgili sitedeki ilanı;

Hocam öncelikle hayırlı alışverişler dilerim.

Mesajınızı okuduktan sonra Honda Türkiye internet sitesinden fiyatlara bir göz gezdirdim.

Sizin aracın 2019 modelinin hurda teşvikli liste fiyatı 180.392 TL
Makyajlı olanın hurda teşvikli liste fiyatı ise 195.500 TL

Hurdası olmayan müşteri için uygulanan indirim ne kadar onu net bilmiyorum ancak tahminim en azından 5.000 TL daha fazla ödeniyordur hurdasını kendisi getirene göre... ?

Buna göre sizin aracın 2019 model sıfır km fiyatını 185.000 TL olarak varsayıyorum ve bu rakama göre sizin 19.000 km ‘deki aracınızın satış fiyatıyla arada 37.000 TL fark oluyor.

Aracınızda boya, değişen, çok sayıda ve belirgin çizikler, alttan darbe, içerisinde deformasyonlar ve sigara yanıkları, kötü koku v.b. değerini olumsuz etkileyecek durumlar yoksa ve acil bir nakit ihtiyacı durumunuz yoksa mevcut otomobil piyasasında fiyatınızın biraz fazla uygun olduğunu düşünüyorum...

Fiyatla ilgili yapılacak yorumları merak ediyorum. Acaba yanlış mı düşünüyorum... ?

Askala

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam milletçe ikinci el araç alırken sıfır kriterlerini aradığımız için sizin araçtaki ufak dolu hasarı can sıkıcı durum olabiliyor. Fiyat bence normal, içinize sinen fiyatta verin.

Aracınız
Civic FD6 2010
Rakam makul, geçen hafta hatasız beyaz rengini (dolu-ezik-çizik vs) yoktu 21 binde 147’ye satıldı. Dolu mevzusu sadece alıcının aklında soru işareti bırakır. İhtiyacınız yoksa satmayın veya daha iyi bir yatırım amaçlı satmıyor iseniz, yeni yılı bekleyin derim. Tabi mal da karar da sizin.

akif

0
Aracınız
Fiyatınız son derece makul diğer arkadaşların dediği gibi dolu mevzusundan çekiniyor olabilir alıcılar. Sizi üzmeyecek rakam 148 bin tl ise fiyatınızı 149.750-149.500'e çekip öyle beklemenizi öneririm. Galeriye vermektense ocak ayını beklemekte fayda var tabi acil bir ihtiyaç yoksa hocam. İyi akşamlar hayırlı satışlar.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri