Civic FC5 RS Satılık 2018 RS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Henüz fotoğraf çekmedim ama önden ilan bulunsun, kulaktan kulağa yayılır diye. 2018 model 37.000km'deki Civic RS'imi satacağım. Kırmızı renkli, bagaj havuzu dışında hiç bir ekstra yok, kaza, boya değişen yok. Oyuncağıyla neredeyse aynı olacak kadar standart :) Ön cam 1 kere yolda çatladı, istanbul honda damla'da değişti. Kliması birinci yıldan birkaç ay sonra arıza verdi(soğutmamaya başladı), garantiden kompresör değişti dediler(sanırım bu model civiclerde üretimden bir dertmiş).
Bakımları İstanbul Damla ve Eskişehir Ufuk bayilerinde yapıldı.
Fiyat olarak araba fiyatları bitcoin gibi olduğundan bir şey yazmayacağım ama şu trink alan sitelerden çok olan her teklife açığım. İstanbulda Kozyatağında, Eskişehirde Batıkentteyim...
Şu sıralar satış için acelem yok. Biraz temizletince fotoğraf ekleyeceğim.

Ekli dosyalar

• 2019-12-11_180101_0.jpg
    2019-12-11_180101_0.jpg
    270.8 KB · Görüntüleme: 149
Aracınız
Civic FD6 2011
Henüz fotoğraf çekmedim ama önden ilan bulunsun, kulaktan kulağa yayılır diye. 2018 model 37.000km'deki Civic RS'imi satacağım. Kırmızı renkli, bagaj havuzu dışında hiç bir ekstra yok, kaza, boya değişen yok. Oyuncağıyla neredeyse aynı olacak kadar standart :) Ön cam 1 kere yolda çatladı, istanbul honda damla'da değişti. Kliması birinci yıldan birkaç ay sonra arıza verdi(soğutmamaya başladı), garantiden kompresör değişti dediler(sanırım bu model civiclerde üretimden bir dertmiş).
Bakımları İstanbul Damla ve Eskişehir Ufuk bayilerinde yapıldı.
Fiyat olarak araba fiyatları bitcoin gibi olduğundan bir şey yazmayacağım ama şu trink alan sitelerden çok olan her teklife açığım. İstanbulda Kozyatağında, Eskişehirde Batıkentteyim...
Şu sıralar satış için acelem yok. Biraz temizletince fotoğraf ekleyeceğim.
Hayırlı satışlar dilerim,2011 fd6 otomatik ile takas düşünür müsünüz

Aracınız
Hocam son dusundugunuz rakami paylasma durumunuz var mi?
Çok piyasa bilmediğimden vavacars'ı baz almam ne kadar doğru bilmiyorum. Orada 265bin çıkıyor. Şuan hala araca ihtiyacım olduğundan 270bin'den satabilirim. Araba ile işlerim bitince(1-1,5 ay sonra) internette çıkan fiyatlardan bırakabilirim(araba fiyatları bitcoin gibi olmuş resmen).
Yanlış düşünüyorsam, piyasası şudur diyorsanız söyleyin.

Aracınız
Bu arada ben arabayı orjinal kauçuk paspaslarla kullanmaktayım ama orjinal halı paspasları da paketli duruyor, sıfır.
Taze fotoğraf da ekleyeyim.
IMG_20210728_092910_058.jpgIMG_20210728_092920_627.jpgIMG_20210728_092930_249.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri