Satılık bixenon mercek ve bixenon ekipmanları (ampul-kablo-mercek-d1s -d2s -d3sampul)

Aracınız
Herkese merhaba arkadaşlar
Elimde bmw, mercedes, audi, vw honda, toyota, nissan vs. araçların lüks modellerinden çıkma
hella
hella intemo
bosch
valeo
bixenon mercekler
çeşitle marka ve modellerde h1, h7, h9 ve h11 halojen mercekler
mercek kapakları
d2s ampuller
d2s çevirici kablo
d1s ampul
siparişe göre gen5 balast
vs.
bixenon ekipmanları mevcuttur
toyota auris orfinal araçtan çıkmacgündüz farları
toyota coralla orjinal araçtan çıkma gündüz farları
ilginelen arkadaşlar 533 715 44 04 nolu telefondan yada aynu numaradan whatsuptan ulaşabilirler.

ilanın bir tanesi bu o ilandan satıcının tüm ilanları kısmında diğer ilanlarıma bakabilirsiniz ilanda olmayan mecrek ve parçalarda mevcuttur

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...cek-bmw-520-audi-a6-tertemiz-176859841/detay/

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3499]aokaymaz[/MENTION] Hayırlı satışlar sadece far grubuyla mı ilgileniyorsunuz?

Aracınız
Elimde bmw, mercedes, audi, vw honda, toyota, nissan vs. araçların lüks modellerinden çıkma
hella
hella intemo
bosch
valeo
bixenon mercekler
mercek kapakları
d2s ampuller
d2s çevirici kablo
d1s ampul
vs.
ilginelen arkadaşlar 533 715 44 04 nolu telefondan yada aynu numaradan whatsuptan ulaşabilirler.

ilanın bir tanesi bu o ilandan satıcının tüm ilanları kısmında diğer ilanlarıma bakabilirsiniz ilanda olmayan mecrek ve parçalarda mevcuttur

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...cek-bmw-520-audi-a6-tertemiz-176859841/detay/

Elimde genelde far ve far parçaları mevcut.
Ayrıca elimden geldiğince bixenon mercekler konusunda forumdaki arkadaşlara bildiklerimi paylaşmak yada arkadaşların kafasına takılanları cevaplamaya çalışırım.
işyerinde işler yoğun olduğu için her zaman foruma giremiyorum. Ancak mesajları gördüğümde cevaplarım. Acil sormanız gereken bişey olursa sabah hafta içi sabah 9- akşam 5 arası 533 715 44 04 nolu telefondan whatsuptan ulaşabilirsiniz

Aracınız
hella
hella intemo
bosch
valeo
bixenon mercekler
mercek kapakları
d2s ampuller
d2s çevirici kablo
d1s ampul
vs.

Ali Osman hocam hayırlı satışlar...

Foruma yeni üye oldum senin mesajı gördüm. Citroen C3 için valeo mercek takımı almıştım sizden. Kapak uydurmak için çok uğraşmıştım daha sonra. :)

Mercek almayı düşünen arkadaşlar içinde şahsi fikrimi söylemek isterim. Ali Osman bey gerçekten oldukca ilgili ve ürünleri temizdir.

Çekinmeden irtibata geçebilirler..

Trust

0
Aracınız
Ali Osman hocam hayırlı satışlar...

Foruma yeni üye oldum senin mesajı gördüm. Citroen C3 için valeo mercek takımı almıştım sizden. Kapak uydurmak için çok uğraşmıştım daha sonra. :)

Mercek almayı düşünen arkadaşlar içinde şahsi fikrimi söylemek isterim. Ali Osman bey gerçekten oldukca ilgili ve ürünleri temizdir.

Çekinmeden irtibata geçebilirler..
Yeni üye olup daha once iş yaptığınız arkadaşla denk gelmek ilginç!

Trust

0
Aracınız
Aracınız
Yeni üye olup daha once iş yaptığınız arkadaşla denk gelmek ilginç!

Ben yaklaşık 4 yıldır bu işle hobi olarak uğraşıyorum.
Bu güne kadar alışveriş yaptığımız arkadaş sayısı 250-300 kişi belki dahada fazladır.
Bunlardan bir tanesinin denk gelmesi size belki kendi mesajıma kendim reklam yapıyorum gibi gelmiş olabilir. :))
Citroen c3 deyince hatırlıyor gibi oldum (yanlış hatırlamıyorsam ya bilgisayar işiyle uğraşıyordunuz yada gözlük toptancısı idiniz )
Sayın moderatör, arkadaşımız iyi niyetini belirtmiştir. Kendisine teşekkür ederim.
Bu olay tamamen tesadüftür
Admin arkadaşlar O mesajı yazan arkadaşımın üye olduğu ip ile benim ip numaramı karşılaştırabilirsiniz.
Yinede ikna olmaz iseniz, sanalpazar sitesine girerseniz 44084851 nolu ilandan sağ üst köşede satıcının itabarı kısmına lütfen bakınız 46 işlemde %100 olumlu puan aldığımı ve alıcılarım yorumlarınıda görürsünüz.
Para her zaman kazanılıyorda, insanları her zaman kazanamıyorsunuz
Alan arkadaşım aldığı üründen memnun kalıyor ve bir Allah razı olsun diyorsa en büyük kazancım odur

Geri