Satiyorum

Aracınız
Arkadaslar merhaba 2001 model honda civic imi satiyorum max 32 bin liraya hatchback ekonomik benzinli alabilicegim araba onerir misiniz honda jazz dusunuyorum ama bilgisi olan?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Jazz iidir şehir içi yakıt tüketimi otomatik olmasına rağmen süper fakat maximum agurlikdan dolayı tüp takilamiyor eski modellere şehiriçi 6.5 benzin tüketimi var arka koltukların altı boş bagaj olarak kullanılabiliyor arka koltukların değişik katlanma şekilleri var full olanlar da sanroof yol Bilg gibi özellikleri var. 2-3 kişi için şehir içi kullanımı için ideal. Hiç kullanmadim ama baya araştırma inceleme firsatim olmustu. Ben gene de illa hb olmayacaksa 2001-2003 arası Vtec veya ls donanım makyajlı dusunun derim. Bu arada ustama bu aracimi almadan jazz mi civic mi diye sorduğumda da bana şunu dedi "arabaya bineceksen civic al" tabi bu tamamen sizin aracdaki beklentileriniz ve araci genelde nasıl ve ne için kullanacaginiz la alakali

Tapatalk....

Aracınız
[MENTION=563]bilisim[/MENTION] cok dogru diyorsun civicten cok memnunum aslinda ama biraz daha yeni teknoloji yakit cimrisi universiteli bi ogrenci icin ideal bi arac dusunuyorum yani sehir ici beni getirsin gotursun biraz konforlu olsun diyebilicegim bi araba olsun istiyorum 2008 model nissan micra baktim 1.2 motor fena degil gibi , japon alirim buyuk ihtimalle almana fransiza girmem

Aracınız
[MENTION=1559]Veyselozhan[/MENTION] micra filan nedir ya ekonomiyse beklentin makyajlı ls veya es donanım Vtec öneririm manuel LPG olması şart sunuda soliyim senin araca yapacağını biraz ekstra aksesuarla hepsini gölgede bırakır ki senin aradaki rahatlığı ve genişliği ararsin. Jazza LPG takilsa tadın yenmez fakat dediğim gibi max ağırlık sebebiyle takilmiyo

Tapatalk....

rok206

0
Aracınız
Can hocam benim aracdan tavsiye etmiş.bence tek kapı spor görünümlü güzel bir araç.ben bu araci 2. araç olarak almiştim.çok fazla gezdigim için. diger aracim peugeot 206+ dizel var.ama hondanin tadini alınca peugeot hiç binesim gelmiyor ki lpg karşı olan biriydim ama hondadan inmemek için lpg taktirdim.peugeot garibim garajda duruyor :)

Aracınız
[MENTION=1698]rok206[/MENTION] hocam internetten baktim arac cidden cok guzel tek kapi harika bi arac kafama yatti gibi ama son sozu babam soylicek bakalim hayirlisi ep2 yi isterim yani type r yavrusu :))

Aracınız
Tek kapinin dez avantajı ve zorluklarını goz e alacaksan ikisinde güzel bu paraya Vtec alinir

Tapatalk....

Geri