Şazimentin çilesi

yiğit

0
1 Hafta içinde şazimentin ( FB7) başına birkaç küçük sıkıntı geldi.

1. resim : Ön yolcu camının kelebek ve normal camı ayıran bölümündeki fitil yerinden çıktı.
Honda damla servisi kontrol edecek garantiden değişim oluyorsa yapılacak

2. resim : eşimim işyerindeki otoparkta densizin biri yanan sigarayı plaka plastigi ve tampon bölümünün oraya bırakıp gitmiş.
Plastikte erime ktampondada küçük bir bölümde yanma var. Allah sizi böyle sapkınlardan korusun.

3.4.5. resim : işyerimden çıkarken şirketimiz bankalarından birinin bölge müdürü aracıma çarptı. sol ön çamurluk ve tamponda resimlerdeki gibi göçme ve çizik oluştu. tutanak tuttuk adam çarptım yazdı ,ben çarptı yazdım ama bu kadarı yeterli değilmiş. şekli yanlış çizmişiz sanki ben adama çarpmışım gibi görünüyormuş böyle durumda ifadede çarptım yazsa bile karşı taraf sizin suçlu olmanız çok mümkünmüş. bu nedenle tutanagı tekrar düzenleyip aracımı resmen perşembe günü teslim ettim.

Ayrıca anahtarlık soyulması içinde foto çektirdim garanti kapsamında degişecekmi bakacaklar. daha önce hiç yapmadık dediler.

hazır gitmişken 40.000 bakımı içinde fiyat aldım 629 TL ( lpg dahil) fiyat verdiler. Aralık ayı sonunda 40.000 bakımınıda yaptırıcam

4rWINij.jpg

ZJMEYQu.jpg

hux792F.jpg

QzNbNdt.jpg

92Jo24A.jpg

eray

0
Ynt: Şazimentin çilesi

kara bulutlar dolaşıyor başında.... 8) Allah daha kötüsünden korusun.. birşeyler kes tavuk horoz falan ....

yiğit

0

[quote author=eray link=topic=1084.msg21256#msg21256 date=1417436746]
kara bulutlar dolaşıyor başında.... 8) Allah daha kötüsünden korusun.. birşeyler kes tavuk horoz falan ....
[/quote]

aslında kanını da akıttık ama demekki yetmedi

katılabildigim ilk buluşmada tavukları ben getireyim bari , hem kan akıtmış oluruz hemde yeriz :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[member=406]yiğit[/member] Hocam geçmiş olsun, bütün aksilikler üst üste gelmiş.
Sigarayı oraya bırakan insanlıktan nasibini almamış yaratığa söylenecek çok şey varda ortam müsait değil.

Geçmiş olsun , bir aksiliktir gidiyor demek ki ama çarpmadanda kötüsü o sıgarayı oraya koyanın devamını siz doldurun :) Allah beterinden korusun

Hocam çok geçmiş olsun.umarım bu aksiliklerle kaza bela kotan dolmuştur. Başka bise yaşamazsın sigarayı oraya atana söylenenlerin hepsini bi parantezde toplayıp 2yle çarpmak istiyorum ben de

eray

0

[quote author=dr.ersoy link=topic=1084.msg21311#msg21311 date=1417519565]
Hocam çok geçmiş olsun.umarım bu aksiliklerle kaza bela kotan dolmuştur. Başka bise yaşamazsın sigarayı oraya atana söylenenlerin hepsini bi parantezde toplayıp 2yle çarpmak istiyorum ben de
[/quote]
hayda [member=375]dr.ersoy[/member] hocam sen değilmiydin "Arkadaş geçen gün Tuzla civarında benim kasadan bir araç park halinde idi kesiyordum çaktırmadan kasayı elimde sigara sonra telefon çaldı ellerim dolu yanan sigarayı tamponuna bırakdım sonra da unutdum umarım birşey olmamıştır" diyen ...... :aman: .duv. .muha. .muha. .muha.
şaka bir yana o hazreti Öküz kimse dua edelim de farklı bir boyuta taşımamış olayı ben;
*lastik altına çivili tahta koyan hem de hem öne hem arkaya
*eksoza armut sokan
*eksoza kesme şeker atan
*cama yumurta kıran
vb..ne dangalaklar gördüm gene de sana geçmiş olsun.umarım son olur. :eek:k:

yiğit

0

[quote author=NoFeaR link=topic=1084.msg21271#msg21271 date=1417453267]
[member=406]yiğit[/member] Hocam geçmiş olsun, bütün aksilikler üst üste gelmiş.
Sigarayı oraya bırakan insanlıktan nasibini almamış yaratığa söylenecek çok şey varda ortam müsait değil.
[/quote]

Sagol hocam. Umarım üst üste kimsenin başına gelmez. araç halen serviste otobüsle kozyatagı-tuzla çok pis koyuyor.

yiğit

0

[quote author=berk tmzl link=topic=1084.msg21303#msg21303 date=1417510833]
Geçmiş olsun , bir aksiliktir gidiyor demek ki ama çarpmadanda kötüsü o sıgarayı oraya koyanın devamını siz doldurun :) Allah beterinden korusun
[/quote]

Sagol Berk Ben doldurdum boşlukları :)

yiğit

0

[quote author=dr.ersoy link=topic=1084.msg21311#msg21311 date=1417519565]
[/quote]

Teşekkür ederim hocam. sigarayı atmışa pek benzemiyor Alenen şazimentime küllük muamelesi çekmiş eşşolu :)

Geri