Şeffaf Kaput koruma

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba 1500 km bi antalya yolculuğum oldu memlekete geldim dün aracımı yıkarken dikkat ettim baya bi taş vuruğu izleri olmuş kaput koruma yaptırmak geldi aklıma kullanan yaptıran varmı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bende 2017 ekimde aracı alırken yaptırdım şu an kaput üstünde iz falan yok fakat kaput koruma çizildi kötü görünüyor. 500 tl civarında bir şey sanırım fiyatı.

Aracınız
Civic FB7 2013
yılda 2-3 kere uzun yol yapıyorum.uzun yola gideceğim zaman kaput koruma maskesi takıyorum 30 tlye almıştım gayet memnunun işim bitince çıkarıyorum.makinede yıkayıp kaldırıyorum.Kolay gelsin.

Çok daha mantıklı geldi banada önümüzdeki haftalarda ankara yolculuğumuz olucak benimde link atarsanız bakayım bende alabilirim

Aracınız
Civic FB7 2013
yılda 2-3 kere uzun yol yapıyorum.uzun yola gideceğim zaman kaput koruma maskesi takıyorum 30 tlye almıştım gayet memnunun işim bitince çıkarıyorum.makinede yıkayıp kaldırıyorum.Kolay gelsin.

He baktımda komple kaputta olanı varmı acaba?

Aracınız
Civic FC5 2019
He baktımda komple kaputta olanı varmı acaba?

kaput filmi tabiki daha iyi korur fakat tam yaptırırsanız pahalı olduğundan genelde yarım uygulanıyor. kaput filmi hem pahalı hemde daha önceki aracımda boyayı yaktı.maske komple kaputu örtmüyor(yarım filime yakın kapatıyor). fakat kaputa taş genelde önden ilk iki karışlık aracın burnuna geliyor.mucurlu yolda bana yeterli geldi.ben sanayiden aksesuarcıdan aldım.birde şunu unutmayın hem filim hemde kaput maskesi uzun süreli aracınızda kalırsa bulunduğu bölgedeki boyaya zarar verir.maskenin artısı istediğin zaman çıkarabiliyorsun ben faydasını gördüm yazdıklarım tamamen kendi tecrübelerimdir.kolay gelsin.

Aracınız
Civic FB7 2013
kaput filmi tabiki daha iyi korur fakat tam yaptırırsanız pahalı olduğundan genelde yarım uygulanıyor. kaput filmi hem pahalı hemde daha önceki aracımda boyayı yaktı.maske komple kaputu örtmüyor(yarım filime yakın kapatıyor). fakat kaputa taş genelde önden ilk iki karışlık aracın burnuna geliyor.mucurlu yolda bana yeterli geldi.ben sanayiden aksesuarcıdan aldım.birde şunu unutmayın hem filim hemde kaput maskesi uzun süreli aracınızda kalırsa bulunduğu bölgedeki boyaya zarar verir.maskenin artısı istediğin zaman çıkarabiliyorsun ben faydasını gördüm yazdıklarım tamamen kendi tecrübelerimdir.kolay gelsin.

Teşekkür ederimm

Geri