Şehir paketinde olan tampon çıtaları lazım

herous

0
Aracınız
Arabama sağ tamponun arkasına az da olsa surtmusler. Ve boyası biraz çıkmış durumu. İnternette tampon çıtaları gördüm. Tam da Arabama vurulan yerde boyamak yerine onlardan takmak istiyorum. Serviste 1000 tl fiyat çektiler. Acaba başka nereden daha ucuza bulabilirim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arabama sağ tamponun arkasına az da olsa surtmusler. Ve boyası biraz çıkmış durumu. İnternette tampon çıtaları gördüm. Tam da Arabama vurulan yerde boyamak yerine onlardan takmak istiyorum. Serviste 1000 tl fiyat çektiler. Acaba başka nereden daha ucuza bulabilirim

bulsam bende alacağım. servise geçen ay sorduğumda boyasız 1100 dediler ve boya tutmadığı için boyamıyorlarmış. Beyaz arabada da siyah plastik çok sırıtıyor. Alternatif de bulamamıştım...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam bu aksesuarın 4 yıldır yan sanayisi çıkmadı :)

onancc

0
Aracınız
Yabancı sitelerde rubbing stripes veya bumper moldings diye aratınca bile çıkmıyor. Çinliler bile el atmadıysa o iş zor. Honda jazz için bulunuyor da Civic için henüz denk gelmedim.

Aracınız
Ben boyalı yollarda gormuştum.Plastik olanı gercekten araçta kı tum estetiği bozuyor koruma yapıyor lakin cok sırıtıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar merhaba, Bursada nilüfere yolu düşen arkadaşlara bir ricam olacak. Öncelikle olayı özetleyeyim. Konu açılınca tekrar araştırayım dedim S Dizayn Automotivede ( http://www.s-dizayn.com/shop/honda/...koruma-citasi-krom-abs-plastik-2012-ve-uzeri/ ) bu ürünü buldum ve aşağıdaki yazışmayı yaptım ve ürün hakkında çeşitli konuşmalarımız geçti. Ürün koyu renkler için çok ideal ama beyaz renkler için krom kaplamasız modelini sordum. Onlar da bir görsel yolladılar. Arkasından bizim standart ürünü sordum ve aşağıdaki yazışmada olan sadece servislerde olduğu bilgisini verdiler. Üretim için soru sordum cevap bekliyorum. Yeni yazışmalar olursa burada paylaşacağım.

Gelelim Bursa'lı forumdaşlara. bu ürün ün incelemesi için fırrsatınız olursa yakından görüp yorumlarınız paylaşır mısınız? Fotoğrafta görmek yerine sizin yorumlarınız hatta ürünü araca tutup duruşunu görmek çok daha farklı fikir verecektir.

v3.jpg

http://www.s-dizayn.com/shop/honda/civic/2012/honda-civic-kapi-koruma-citasi-krom-abs-plastik-2012-ve-uzeri/

Ben : Merhaba bahsi geçen ürünün krom kaplama olmayan plastik, boyanabilir veya beyaz boyalı üretimi/muadili var mı acaba?
S dizayn : Merhabalar Murat Bey.
Ürünü plastik boyasız olarak gönderebiliyoruz boyasız ham olarak. Boya işleminden geçebilir. 100 TL olarak krom çıtaları olmadan ürünü aras kargo ücretsiz olarak gönderebiliyoruz.
İlginize teşekkür eder iyi günler dileriz.

Ben : Tekrar merhaba,
Öncelikle hızlı ve net yaklaşımınız için teşekkür ederim. Ürün görseli, hatta varsa uygulama örnekli fotoğrafı varsa paylaşabilir misiniz?
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Kolay gelsin.
S dizayn : Merhabalar. İçerisindeki plastik ürünün bu şekilde bir fotoğrafı mevcut . Boyalı olarak kendimiz uygulama yapmadığımız için malesef elimizde mevcut değil. Umarız bu fotoğraf yardımcı olur. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Ben : Tekrar merhaba,
Ekteki ürün ile bu ürün farklı sanırım değil mi?
Kolay gelsin.
S dizayn : Merhabalar. Fotoğrafta göndermiş olduğunuz ürün sadece serviste orjinal olarak bulunmaktadır.
Teşekkürler İyi günler dileriz.

Ben : Tekrar merhaba hocam, Nacizhane fikrimi paylaşmak isterim sizinle. Bütün honda forumlarında bir çok kullanıcı bu parçayı aramakta ve serviste çok fazla ücret istendiği için arama çalışmalarına devam etmektedir. Pazar dağılımınız ve lisans gibi sıkıntılar yoksa bu ürünün imalatı ile bir çok kullanıcı kapınızı çalacaktır. Üretim kabiliyetinizi honda kullanıcıları olarak yakından takip etmekteyiz. Bu öneriyi değerlendirebilirseniz çok seviniriz.

Teşekkürler,

Aracınız
Civic FC5 2019
hem tamponlara yapısan bantlar hem de kapı korumaları maalesef hıc bır yerde yok sızlerın de soyledıgı gıbı 1000 lıra gıbı bır rakam cıkıyor. s dzayn ın urunu cok ınce gıbıme geldı bızım arabada sırıtabılır

Geri