Sel baskını

Belgeleme ne için lazım olucak benimkisi çokta önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum onlarda dediler sadece paspas altında ıslaklık var koltuklar sökülüp alt kısım kurutulup geri takılacak dediler kasko bile bunun kurutmasını verir değişimini vermez dediler yoğun bir su girme yok sadece araba basık olduğu için arka koltuğun önü su olmuş kasko olsa bile bi belge alıp devletten başka bir geri dönüşüm alabilirmiyim yada ben daha sonra arabayı satarken satma konusunda sorun yaşarmıyım çünkü sökme kurutma işlemi en fazla 1000-2000 tl olsa diye düşünüyorum ama tramerde nasıl bir şey çıkar bilmiyorum [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
5bc6818b1553939b3e56fb894e8b2e54.jpg

Hocam bende sosyal medyada böyle bir şey gördüm geçmiş olsun size

Allah araç sahinine sabır versin araba ve modifiye tutkunu bir insanın jantını bile özenle temizleyen biri aracını böyle görmesi kadar kötü bir şey yok böyle durumda zaten araç perte çıkıyor kasko araç fiyatını ödüyor sana benim araç en fazla 8-10 cm lik suda kaldı tek kötü yanım araç yere basıktı alttan hava kanallarından su aldı diye tahmin ediyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Belgeleme ne için lazım olucak benimkisi çokta önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum onlarda dediler sadece paspas altında ıslaklık var koltuklar sökülüp alt kısım kurutulup geri takılacak dediler kasko bile bunun kurutmasını verir değişimini vermez dediler yoğun bir su girme yok sadece araba basık olduğu için arka koltuğun önü su olmuş kasko olsa bile bi belge alıp devletten başka bir geri dönüşüm alabilirmiyim yada ben daha sonra arabayı satarken satma konusunda sorun yaşarmıyım çünkü sökme kurutma işlemi en fazla 1000-2000 tl olsa diye düşünüyorum ama tramerde nasıl bir şey çıkar bilmiyorum @NoFeaR

Tramer de sel hasarı olarak gözükme ihtimali büyük, aracınız da problem olmasa da ileride satarken bunu alıcıya anlatmanız zor olur. Bence kendiliğinden kuruma ihtimali var ve araca da bir zararı yok ise kasko işine hiç girmeyin.

Kendiliğinden kuruma imkanı yok olsa bile ilerde arabayı alacak kişi için sakat koku yapar oksitlenme yapar dışırda çok fazla özel servisle görüştüm adamlara güvenedim her yeri sökücez dediler ic kısımda oto kuaförlerle görüştüm onlarda koltuk sökme yoktu en iyi servisti bence kaskodan verdim çünki çok yoğun olduğundan 10 ne anca alırsın dediler aracı bu sürede kaskonun bana arac vermesi daha cazipti benim için cünki işim arabayla .... insanlara kokan araba oksitlenecek birley satmaktansa 1 kaç bin alt fiyata razıyım arkamdan adam bizi dolandırdı demez kul hakkı yemeyiz... şuan herkes bu sahtekarlığın peşinde dışardan yaptırıp araçta bir şey yokmuş gibi satmak.... en kötü bu aracı aldığım gibi yine yaparım seneye dizel geldiğinde honda bayisi ile takasa girerim [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Geri