selam dostlar.. 2014 elegans akü tavsiyesi.. için yardım lütfen..

Aracınız
Civic FB7 2012
merhaba forum dostlarım.. iki gün arabayı çalıştırmadım aküsü tamamen boşalmış bu neden olur kısa devre filanmı var acaba.. neyse takviye kablosu ile çalıştırdım.. sorun gitti şimdi herşey normal gibi ama beni yolda bırakırmı diye düşünüyor insan.. biraz daha gidermi değiştirmelimiyim değiştirirsem hangisi olmalı.. 2014 elegans için 55 ince akü diyorlar bu doğrumu.. değiştiren varmı varsa hangisi olmalı yardımlarınızı rica ederim..

merhaba forum dostlarım.. iki gün arabayı çalıştırmadım aküsü tamamen boşalmış bu neden olur kısa devre filanmı var acaba.. neyse takviye kablosu ile çalıştırdım.. sorun gitti şimdi herşey normal gibi ama beni yolda bırakırmı diye düşünüyor insan.. biraz daha gidermi değiştirmelimiyim değiştirirsem hangisi olmalı.. 2014 elegans için 55 ince akü diyorlar bu doğrumu.. değiştiren varmı varsa hangisi olmalı yardımlarınızı rica ederim..
Akünüz 3 yılı doldurduysa şansa bırakmadan değiştirin bence. Marka olarak ne alırsanız farketmez yeterki ebat ve amperi uysun

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aliozd

0
Aracınız
Benimde böyle boşalmıştı takviye yaptım değiştirmedim 1 hafta sonra takviyede yemedi, eve usta çağırıp ekstra para verdim vemecbur değiştirdim. Aracınız çalışıyorsa hemen değiştirin. Akü bu ömrü biter boşalır.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
teşekkür ederim.. hemen değiştireyim..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yerine tam oturacak uygun akü alın derim. Fabrika ince 45 takıyor diye hatırlıyorum. 55 daha iyi olur. Varta, inci, mutlu olabilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri