Selam Honda Dostları

Aracınız
Alper Danış Çayırova/Kocaeli den
Yaş 38
2015 Elegance eco otm.
Toyota dan Honda ya katıldım.
Herkese iyi muhabbetler...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2153]alpi1907[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Aracınız
Hoşbulduk, Teşekkür ederim. Allah bütün şoförlerimize özellikle bayram dönüşünün yaşanacağı bu günlerde kazasız belasız yolculuklar nasip eylesin.

Aracınız
Aldiginiz fiyat ve hediyelerinizi bizlede paylasirmisiniz. Sizdemi izmit haldizlardan aldiniz?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeş ben hediye almadım sürekli pu para kurtarmıyor dediler ki çok araştırdım gerçektende en iyi fiyatı verdiler. Aracı ataşehir Damla dan aldım beyaz renk. 70.750 fiyat. Perşembe ödemeyi yaptım p.tesi geçici ruhsatla teslim aldım. Çünkü bayram tatiline gidiyordum bana yetiştirmesi bir nebze hediye gibi oldu.

Aracınız
Ben 1 ay oncesi haldizlardan lpg kitli elegance otomatik vites 72500e aldim zamdan once en uygun fiyat unu vermislerdi bes kurus asagi inmediler. Yaninda navigasyon cihazı, kopek baligi anteni, film cam ve park sensorunu koparabildim;)

Sizde cook iyi fiyata almissiniz masallah yetistirmeleride cabasi olmus beni 1 hafta bekletmislerdi;) keyifli forumlar...

Aracınız
Ben 1 ay oncesi haldizlardan lpg kitli elegance otomatik vites 72500e aldim zamdan once en uygun fiyat unu vermislerdi bes kurus asagi inmediler. Yaninda navigasyon cihazı, kopek baligi anteni, film cam ve park sensorunu koparabildim;)

Sizde cook iyi fiyata almissiniz masallah yetistirmeleride cabasi olmus beni 1 hafta bekletmislerdi;) keyifli forumlar...

Maşallah sizde soymuşsunuz bayiyi :)
Teslim alırken km si kaçtı? Benimki 60 ı gösteriyordu. İstanbul da muayneye falan gitti lpg takımı falan normal mi acaba??

Aracınız
Ben aldigimda 8kmde idi buyuk ihttimalle lpg kitini taktigi yer ve odaya onaylattigi yer ile ile alakali olabilir sonucta istanbulda onaylatmislar.

Genede zamlardan sonra iyi fiyat elindeki stoktan yakalamissinizdir buyuk ihtimalle benim arac mayis cikisliydi fabrikadan sizinde oyle alabilir...

Geri