Selamlar arkadaşlar

speed

0
İyi ki almamışsın sıfırını f1 şanzıman yok ve o parayı etmez neden derseniz kapısı opel ve volkswagen gibi kapanmıyor hatta sonçıkan kasanın kapısı fb 7 ninkindende kötü kapanıyor bagaj kapağı yine aynı yayı kendim taktım fb 7 ye gıcırtusına söktüm falan filan bir sürü sebep yani 2 elle iyi bir karar vermişsin ben sıfır almıştım fb7 2015 var. Güle güle kullan kazasız belasız.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

speed

0
883c3edf9fc596b9e94cb9990dbfba18.jpg

Hayırlı olsun...Neden sıfırdan vazgeçtiniz...

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Öncelikle yeni kasayı çok beğendiğimi belirtmek istiyorum fakat aldığım araçla kıyasladığımda donanım olarak FC5 elegance modeli beni hiç tatmin etmedi. Benim aldığım araçtaki bazı özellikler yok. Bence tek alınabilecek model olan FC5 Executive modelinde dahi donanım olarak eksikler mevcut olduğunu düşünüyorum. En barizi F1 vites komutu. Kasası ve konforu çok güzel olmakla beraber ön FB7 ön konsol tasarımının daha sportif ve çekici olduğunu düşünüyorum. Karar almamdaki en önemli etken de fiyat oldu. Neredeyse sıfır temizliğinde ve full donanımlı FB7 aracım yerine 2017 model FC5 EXECUTİVE almak istediğimde 30000 TL fazladan ödemem gerekiyordu. Umarım sorunuza cevap olmuştur.

Keyifli ve Emniyetli Sürüşler
fb7 elegance eco 2016
I ❤️ CIVIC

İyi ki almamışsın sıfırını f1 şanzıman yok ve o parayı etmez neden derseniz kapısı opel ve volkswagen gibi kapanmıyor hatta sonçıkan kasanın kapısı fb 7 ninkindende kötü kapanıyor bagaj kapağı yine aynı yayı kendim taktım fb 7 ye gıcırtusına söktüm falan filan bir sürü sebep yani 2 elle iyi bir karar vermişsin ben sıfır almıştım fb7 2015 var. Güle güle kullan kazasız belasız.

Teşekkür ederim siz de kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Keyifli ve Emniyetli Sürüşler
fb7 elegance eco 2016
I ❤️ CIVIC

Geri