selamlar hondacilar

peaceb

0
Aracınız
selam, istanbul/bahcesehirden Baris ben.
1 haftaya kadar füme ici siyah fc5 exe lpgli teslim edilecek. ilk hondam olacak. uzun bir suredir aracim yok ve boyle bir arac alabildigim icin inanilmaz mutlu ve heyecanliyim. showroomda icine oturduktan sonra baska bir araca bakmayi bile dusunmedim, resmen tutuldum :)) forumdan cok fayda gorecegime inaniyorum ve hepinize simdiden tesekkur ederim.

nokiac

0
Ve aleyküm esselam [MENTION=7185]peaceb[/MENTION] foruma hoş geldiniz. Yeni aracınız hayırlı olsun. Kazasız, belasız günlerde kullanmanız dileğiyle

ilk araba heyecanı ve mutluluğunu yaşamış arkadaşlarımız var forumda. Onların duygularına da hissedarsınız Hayırlı günler dileğiyle...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7185]peaceb[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
selam, istanbul/bahcesehirden Baris ben.
1 haftaya kadar füme ici siyah fc5 exe lpgli teslim edilecek. ilk hondam olacak. uzun bir suredir aracim yok ve boyle bir arac alabildigim icin inanilmaz mutlu ve heyecanliyim. showroomda icine oturduktan sonra baska bir araca bakmayi bile dusunmedim, resmen tutuldum :)) forumdan cok fayda gorecegime inaniyorum ve hepinize simdiden tesekkur ederim.
Aracınız hayırlı olsun. O heves ve sabırsızlık çok güzeldir. Foruma hoşgeldiniz, keyifli forumlar.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri