Selamlar..

Aracınız
Civic FC5 2021
Antalyadan Eser ben. Aranıza yeni katılıyorum. (2021civic eco executive kozmik mavi) Araç hazırlanıyor haftaya teslim edilecek inşallah. ilk honda aracım olacak. dikkat etmem gereken bişey varmı hondalara özgü. şimdiden teşekkür ederim.20210209_104716.jpg20210209_104857.jpg

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@ESER-07-33 yeni aracınız hayırlı olsun.
> CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
> Sıfır araç için parçaların alışması adına rodaj konusuna bir bakmalısınız.
> Bakım için ayrı konular mevcut.
> Cvt şanzımanına alışmanız gerek. Sabit gazda araç hızlanır. Ani kalkış ve bilhassa rampalarda yüklenmeyin. L vitesini çok dik rampalarda kullanın. Orjinal yağ kullanmayı özen gösterin.
> Düşük devirde araç silkeleme yapabilir.
> Zamanla trim sesi oluşabilir. Konusu var.
> Keyifli forumlar dilerim...

Aracınız
Civic FC5 2021
Aramıza hoşgeldin kardeşim en sevdiğim rengi almışsın hayırlı uğurlu olsun

M2003J15SC cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hoşbulduk teşekkür ederim ?
@ESER-07-33 yeni aracınız hayırlı olsun.
> CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
> Sıfır araç için parçaların alışması adına rodaj konusuna bir bakmalısınız.
> Bakım için ayrı konular mevcut.
> Cvt şanzımanına alışmanız gerek. Sabit gazda araç hızlanır. Ani kalkış ve bilhassa rampalarda yüklenmeyin. L vitesini çok dik rampalarda kullanın. Orjinal yağ kullanmayı özen gösterin.
> Düşük devirde araç silkeleme yapabilir.
> Zamanla trim sesi oluşabilir. Konusu var.
> Keyifli forumlar dilerim...
öncelikle verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim bunları göz önünde bulunduracağım. ani kalkış ve rampalarda yüklenmeyin demişsiniz yani ne gibi bi sıkıntı olur böyle durumlarda? (örneğin tek şerit rampa yollarda araç sollarken yüklenmek gerekir gaza)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
hoşbulduk teşekkür ederim

öncelikle verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim bunları göz önünde bulunduracağım. ani kalkış ve rampalarda yüklenmeyin demişsiniz yani ne gibi bi sıkıntı olur böyle durumlarda? (örneğin tek şerit rampa yollarda araç sollarken yüklenmek gerekir gaza)
Cvt kayış koparmaması için onu söylemiştim. Azda olsa şuan yaşanan tecrübeler bu yönde. Yüklenme dediğim sıfırdan kalkışlarda geçerli. Bütün yük kayışa biniyor. Hareket halinde iken bir problem olmaz. Cvt şanzımanın yağ değişim aralığı eski şanzımanlara göre daha kısadır.

Aracınız
Civic FC5 2021
Cvt kayış koparmaması için onu söylemiştim. Azda olsa şuan yaşanan tecrübeler bu yönde. Yüklenme dediğim sıfırdan kalkışlarda geçerli. Bütün yük kayışa biniyor. Hareket halinde iken bir problem olmaz. Cvt şanzımanın yağ değişim aralığı eski şanzımanlara göre daha kısadır.
teşekkür ederim bu tarz bilgileri öğrenmek faydalı olacaktır.

Geri