Selamlar

Aracınız
Abilerim kardeşlerim bundan tam 5 sene önce (ilk arabam) 2000 model hardal sarısı civiğimle başlayan honda maceram tam 1 sene 10 gün sürdü. Arabamı arkadaşım satın almak isteyince mecburiyet den satmak zorunda kaldım. Sonra tekrar araba almak için araştırmalara başladım ve civcivimi sattıktan tam bir ay sonra simli lacivert renk 2003 model(2003 modelin makyajlı kasası) honda civic vtec es aldım. Mavi ejderhamla beraber çok güzel dört sene geçirdik ve benden bakım dışında sadece bir sefer servise gitmemizi istedi, oda vtec contası:D. Yılbaşından iki gün önce önceki arabayı sattığım arkadaşım yine arabamı satmamı istedi ve yine ayrılık vakti gelmişti:);ama bu sefer arkadaşım teyzesinin kızına (bayan öğretmen) istiyordu arabayı yine el mecbur satmak zorunda kaldım ve yılbaşı günü mavi ejderhamın satışını verdim. Hemen araba arayışına geçtim tabiki de bu arabam da honda olmalıydı ve kesinlikle makyajlı fd6 kasa elegance olmalıydı[;)],neredeyse malum araba sitesine bakmadığım zaman yoktu. O kadar çok arabaya baktım,o kadar arabayı incelemeye gittim hiçbiri içime sinmedi çoğunun resimdekiler le alakası yoktu. Bugün itibariyle 2010 model füme elegance manuel vites bir arabaya bakmaya gittim araba görür görmez ''işte bu dedim araba'' beni al diye sesleniyordu sanki.Araç sahibiyle oturduk konuştuk makina mühendisi ilk sahibi ve çok kaliteli bir insan Rabbim herkese böyle satıcıları denk getirir inşallah. Gelelim araba sadece bagaj kapağı değişmiş başka değişeni boyası yok. Yarın satışı alacağım inşallah sizlerin arasına katılmaktan dolayı hem mutlu hem gururluyum.[;)]

Adım Ahmet Burak Kayseri de yaşıyorum ve üni son sınıf öğrencisiyim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hoş geldiniz, yeni aracınız hayırlı olsun, keyifli forumlar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sağolun hocam teşekkür ederim. Düşünüyordum benden titizi var mı? diye ,siz benden de titizmişsiniz. Araç bakım konularınıza baktım çıkardığınız işlerinin hepsi harika :)

Teşekkür ederim, uğraşmayı seviyoruz :)

kara82

0
Aracınız
"Bakim disinda bir kez servise gitmemiz gerekti" cumlesi kulaga ne hos geliyor. Diger marka arac sahiplerine duyurulur. :)

Geri