Selamlar

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar, Ben Alp Bozyer. 34 KR 2677 plakalı FB7'nin sahibiyim. Uzun bir süredir çok fazla aktif olamadığımdan dolayı birşeyler paylaşamıyordum lakin artık tekrar dan geri dönme vakti. Aracımızı güçlendirmik için yaptığım uygulamalar ve almış olduğum sonuçları sizlerle paylaşmak için burdayım. Soft bir setup yaptık dyno ölçümünü aldın 2. bir setuptan sonra tekrar ölçüm alınacaktır. Büyük bir fb7 kitlesi aracın hızının 215 üstüne çıkamamasından, giderken titreme yapmasından, torkunun yetersiz kalmasından bahsetmekte. Sizler için bunları yapmış olduğumuz uygulamalarla ve aracımızdan aldığımız tork ile belgelendirme ve bilgilendirme yapacağım :)

Aracınız
Hosgeldiniz, elimizdeki arabalar aslinda tam saka makinasi ama isi bilmek onemli.. Istanbul gibi bir yerde degmez gercekten, K20 tipinde gercek bir cift ekzantirikli Vtec motoru koymak bile geldi ama benzine verecek fazla paramiz yok maalesef. Biraz yay biraz jant hafiften hirilti sesi icin hava filitresi degistirilebilir. Honda da yazilim olmuyor biliyorum... Vites oranlarimiz yuksek olsa 260 cok rahat gorur belki stoc halde ama aftermarket olayin baska bir boyutu tabi :))

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hosgeldiniz, elimizdeki arabalar aslinda tam saka makinasi ama isi bilmek onemli.. Istanbul gibi bir yerde degmez gercekten, K20 tipinde gercek bir cift ekzantirikli Vtec motoru koymak bile geldi ama benzine verecek fazla paramiz yok maalesef. Biraz yay biraz jant hafiften hirilti sesi icin hava filitresi degistirilebilir. Honda da yazilim olmuyor biliyorum... Vites oranlarimiz yuksek olsa 260 cok rahat gorur belki stoc halde ama aftermarket olayin baska bir boyutu tabi :))

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba :) Yanlış bildiğiniz bir konu var, evet altımızdaki motorun ucu çok açık sadece para ve zaman istiyor, Aracımıza yazılım atılıyor fakat bir çok ecu firması beyin açıp uğraşmak istemediğinden direk bağlanabildiklerş hazır yazılımları yüklemeyi tercih ediyorlar.. Ben önümüzde ki hafta yazılım yapıyorum beyni açıp içinde uygulama yapılması gerekiyor o kadar bunu da bilen biri yapar :) Yaptırdığımda burada paylaşım yapıp bilgilendiricem sizi :)

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Leo

0
[MENTION=6802]whitekrfb7[/MENTION] Hoş geldiniz, iyi forumlar.

Aracınız
Merhaba :) Yanlış bildiğiniz bir konu var, evet altımızdaki motorun ucu çok açık sadece para ve zaman istiyor, Aracımıza yazılım atılıyor fakat bir çok ecu firması beyin açıp uğraşmak istemediğinden direk bağlanabildiklerş hazır yazılımları yüklemeyi tercih ediyorlar.. Ben önümüzde ki hafta yazılım yapıyorum beyni açıp içinde uygulama yapılması gerekiyor o kadar bunu da bilen biri yapar :) Yaptırdığımda burada paylaşım yapıp bilgilendiricem sizi :)

İlk isiniz trafiğin az olduğu yerde maksimum hız testi yapmak olsun :) Ben 250 260 göreceğini dusunuyorum. Dediginiz gibi tam projelik arabalardan bir tanesi ama çok uğraşmak lazim... Aklımda ilerisi için amerikan tipi stoplar yapmak var mesela.. Bide Si spoiler çokta orijinal durur, ama kim yapacak ? Daha tampon tamiri için güvenip araba bırakamıyorum :))) Gözüm arkada kalır muhakkak bu iste benimde olmam lazim.

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
İlk isiniz trafiğin az olduğu yerde maksimum hız testi yapmak olsun :) Ben 250 260 göreceğini dusunuyorum. Dediginiz gibi tam projelik arabalardan bir tanesi ama çok uğraşmak lazim... Aklımda ilerisi için amerikan tipi stoplar yapmak var mesela.. Bide Si spoiler çokta orijinal durur, ama kim yapacak ? Daha tampon tamiri için güvenip araba bırakamıyorum :))) Gözüm arkada kalır muhakkak bu iste benimde olmam lazim.

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Araç sürekli Rollinglerde kullanılıyor:) top speed sürekli denenen bir araç projeyi bitirip tekrar buraya paylaşıcam :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6802]whitekrfb7[/MENTION] Hoş geldiniz, paylaşımlarınızı bekliyoruz, iyi forumlar.

Geri