SEM tuning?

Aracınız
Hocam Sem tuning den alışveriş yapmanızı kendi adıma önermem. Bady kit aldım arka ek kırık çıktı hiç banamısın demediler spoyleri plastik yerine fiber gönderdiler bunları yapan firma daha ne yapmazki.

Aracınız
apex adındakı yayların çoğu orjinal değil hocam daha önce ies aracıma oradan almıştım sarı üzerinde apex yazısısına kadar var herşey orjinal tasarlanmış fakat takınca 3.5 luk yay 5 lik yaydan daha fazla bastı ve sekmekten arabayı kullanamadım ince hortum takmamıza rağmen gıcırtılar gelıyordu bir gün sonra geri söktürdüm,biraz para biriktirip iyi bir yay alın

Aracınız
Sitedeki yorumlarda da pek iyi şeyler yazmıyordu. Yorumlar için sağolun. Bu arada [MENTION=3083]webelectronics[/MENTION] 5cm olacak. Ön lastiğin çamurluğun içinde durması lazım yoksa basmış saymıyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
5cm yay isini gorur o zaman maksat goruntu diyorsan :)

On tarafi camurluk altina soktun ; arkayi sokabilecek misin camurluk icine ? :)

Aracınız
Arka lastik hizasında durda yeter. Araba düz değil tipik honda duruşu istiyorum. Eski araçtada öyleydi önler 6-7 cm arkaşar 5-6 cm basıktı

Aracınız
Kafa yerde misali

tugi

0
Aracınız
Forumda tein marka 5 cm yay kullanan ve memnun kalan arkadaşlar var.. Bence bir bakın derim.. Bende şuan kararsızım air yaptırma düşüncem var ondan bekliyorum yoksa gözüm kapalı tein marka yay alırdım.

Aracınız
[MENTION=1476]tugi[/MENTION] air süspansiyondan bahsediyoruz değil mi? Körüklü olanlarından ? başka bişi olmasında karıştırmayalım :)

Geri