Semperit marka kullanan bilen var mı?

Şerif

0
Arkadaşlar kış lastiği alacağım semperit marka önderdi bi tanıdığım ama bilmiyorum nasıldır kullanan bilen duyan var mı. (195/65 r15 için tane 150 fiyat verdi tanıdık vasıtasıyla lastikçi)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

onancc

0
Aracınız
semperit 1980 li yıllarda continental bünyesine katılmış bir lastik firması. 1890 lardan beri avusturya da kauçuk vs üretimi yapıyor, daha çok otobüs kamyon vs için büyük ebatlı lastikleri ile tanınır. continental bünyesinde olduğundan sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. fakat goodyear ultragrip 8 ve nokian wrd3 için 140 TL istiyorlar internette ücretsiz kargo. 150 biraz yüksek gibi

ukirdi

0
Fb7 kasa r16 jant yalnız ona göre fiyat sorun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şerif

0
semperit 1980 li yıllarda continental bünyesine katılmış bir lastik firması. 1890 lardan beri avusturya da kauçuk vs üretimi yapıyor, daha çok otobüs kamyon vs için büyük ebatlı lastikleri ile tanınır. continental bünyesinde olduğundan sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. fakat goodyear ultragrip 8 ve nokian wrd3 için 140 TL istiyorlar internette ücretsiz kargo. 150 biraz yüksek gibi

Nokian wrd4 almak istiorum aslında 170 civarı o da internette.

ukirdi

0
Bilmiyodum hepsi ayni sandım sacmalik bukadarda calinmazki ayni kasa ayni motor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onancc

0
Aracınız
Nokian wrd4 almak istiorum aslında 170 civarı o da internette.

hocam o zaman 150 semperite verene kadar 170 verin nokian wrd4 alın 80 TL için hemen hemen tüm testlerde ilk 3 te olan lastiği almış olursunuz. fazla para vermek istemezsenizde bence ultragrip8 ve wrd3 de işinizi görür bütçe sizin sonuçta.

Geri