Seramik kaplama, boya koruma ve şeffaf film için yardım

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Aracımıza sizce çizilmeler için seramik kaplamamı yaptırmalıyız yoksa şeffaf film mi ? Eksileri artıları nelerdir bu ikisinin ? Yoksa kaput ön çamurluklar tampon şeffaf yaptırıp gerisini seramikmi yaptırmalıyız ? Hangi markaları önerirsiniz yaptıran arkadaşlar ne kadar paralar harcadınız kafam çok karışık hangisini yaptırmalıyız yardımlarınızı bekliyorum.

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
-Seramik kaplama ve boya koruma arasındaki fark nedir?
-seramik kaplama çizilmeye karşı korur mu?

2018 fc5 eco exe?

Aracınız
Civic FC5 2018
boya koruma on kaput kapi kolları kapi icleri dikiz aynasi ve bagaj bölümü için iyi olur

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracımın kaputu şeffaf film kesinlikle tüm kimyasal korumalardan çok daha iyi. Seramik kaplama normal boya korumaya göre boya yüzeyine daha iyi bağlanan ve sertliği daha fazla olan bir koruma çeşididir. En iyi koruma sıralması yapar isem, 1. Şeffaf film 2. Seramik kaplama 3. Geleneksel boya koruma

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracımın kaputu şeffaf film kesinlikle tüm kimyasal korumalardan çok daha iyi. Seramik kaplama normal boya korumaya göre boya yüzeyine daha iyi bağlanan ve sertliği daha fazla olan bir koruma çeşididir. En iyi koruma sıralması yapar isem, 1. Şeffaf film 2. Seramik kaplama 3. Geleneksel boya koruma

Cevaplarınız için teşekkürler. Peki tüm aracı şeffaf film kaplama konusunda ne düşünüyorsunuz?

2018 fc5 eco exe?

Ben Seramik Kaplama yapacaktım, araştırınca çok olumsuz yorum duydum (işe yaramıyor, çabuk siliniyor, paralar çöpe gidiyor gibi), yapmadım. Kaputta fabrika cıkışlı şeffaf film koruması var.

Geri