Civic FC5 Servis hatası

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese merhabalar
2020 yılında İzmir honda terakki bayisinden civic aldım zorunlu aksesuar paketiyle 2021 yılında aracım gec calısıyor calısmama problemiyle servise gittim yeni akü takıldı 1 haftaya kadar problem olmuyor 1 haftadan sonra aracım calısırken zorlanıyordu. Bu sırada toplam 3 kez kapı eşiklerindeki lambalar serviste garanti kapsamında değişti.Kafamda hep bi şüphem vardı 3 ay olmadan kapı eşiği lambaları 2 tanesi söndü servis artık ücret alacagını söyledi bendr kendim dısardan led aldım kendim onarım yapıcaktım eşikteki civic yazısını söktüm kabloların ucu acık bi sekilde bi arkadası arabanın içine oturttum elinde multimetreyle kapıları kilitledim sabit bi şekilde voltaj gelmeye devam ediyordu sigorta kutusunun ordan sigortasını cıkardım artık hiçbir eşik lambası yanmıyor. Honda servisinden şikayetçi olmak istiyorum 2 yıl boyunca bosuna oraya elektrik gitmiş ortaki lamba yanıp plastikten arabada yangın cıkabilirdi nasıl bi yol izlemem gerekiyor ısık falan istemiyorum arabamı kesip biçmelerini de istemiyorum ama bunların böyle bi dandık işçilik ile baskalarınında böyle canını yakmasını istemiyorum. Okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
kizmazfatih artık kızmış :) geçmiş olsun, bilirkişi ile bu durumu tutanak tutup tüketici mahkemesine gidebilirsiniz, elinize bişey geçmez ama sadece bu işlerin şakaya gelmeyeceğini daha dikkatli yapmaları gerektiğini belki anlarlar.

Ad Soyad
izzet
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba. Benim aracım da FC5 aynı dönem aynı bayiden aynı yıl alındı. Ben 2. sahibiyim ama bendeki kapı eşikleri de sorunlu sağ ikisi yanıyor soldaki ikisi yanmıyor. Beni de tereddüte düşürdünüz. Kontrol ettireceğim. 2 buçuk yıldır araç bende. Servise son gittiğimde aküyü ölçtüler %50 geldi. Şimdiye kadar da hiç çalışma sorunu yaşamadım ama yetkili servisin piyasanın 10 katına sattığı dandik çin malı ürünlere güvenmiyorum.

Geri