SERVİS PLAKALIĞI

Aracınız
Civic FC5 2019
Tamam da bu anlattiginiz seyi kac kisi biliyor ? Satarken yada alirken avantaji nedir ? Trafikte size faydasi nedir ? Gereksiz bir durum bence ve bunun icin arayisa girmekte bir o kadar gereksiz. Aman fazla dillendirmeyin bayiiler bunlari da parayla satmaya baslar.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)
Hocam benim ihtiyacım yok konuyu açan arkadaşa yardımcı oldum ben bayiden sıfır çıkarınca aracımı zaten herşeyi onlar yaptı sadece özel plaka için ücret ödedim şaseye işlettim o kadar kafam rahat takmam böyle şeyleri ben sadece bilgi verdim arkadaşlara

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu olayı paylaşan bilgi olarak paylaşmış, teşekkürler :)
Kullandığım FB7yi de aileye sıfır aldık, sonra 3 farklı yetkili servise bakıma girdiğimde hepsi önceki yıpranmış diye (gerçekten renkleri solmuştu) kendi plakalarını taktı, açıkçası gerçek alıcı sigortada ve servis kayıtlarında tek alıcı bilgisi zaten mevcutken bence bu duruma takılmaz, tabi fiyat kırma niyeti ile olaya yaklaşırlarsa herşeye takabilir.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sıfırda sadece sıfıra ait bayiye ait bayini adı yazar orginal honda sloganı ile örnek power of dreams sonra bayi adı ikinci ek bayiden alırsan sadece büyük harflerle bayi adı yazar buda kimin sıfır kimin ikinci el aldığını bariz ortaya çıkarır
Bilgi için teşekkürler hocam

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Bir bayi ile görüştüm artık vermediklerini söylediler diğer bayilerde o şekildedir diye düşünüyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İlginç bedavaya reklamını bile yaptırmıyorlar. Bu bayiler insanı çileden çıkarıyorlar. İlla gidecen servisin müdürüne bir plakalığı vermemek nedir diye patlayacan.

İlginç bedavaya reklamını bile yaptırmıyorlar. Bu bayiler insanı çileden çıkarıyorlar. İlla gidecen servisin müdürüne bir plakalığı vermemek nedir diye patlayacan.

Konuştuğum kişi yedek parçadandı onada müdürleri verilmeyeceğini söylemiştir bence

Geri