Servisin yedek.parca pahalılığı

2018 model civic eco elagance sol dış aks körüğü patlamis degisim icin 1000 tl isten disarda yan sanayi aks ķöŕükleri 50 ile 100 tl.arasinda satilirken servisin bu parayi istemsi normal mi yan parcayi yan sanayi alip kendimiz taktirsak sikinti olur mu simdiden tesekkurler herkese

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Honda'nın parçaları tek elden satıldığı için hep pahalıdır. Çıkma araştırması yapılabilir. Veya markalı körükler ile değişim yapılabilir. Körük muhafaza içindir. Aks için daha hassas olurdum. Her 10.000 bakımda körük kontrol edilirse güzel olur.

Aracınız
Civic ES7 2002
2018 model civic eco elagance sol dış aks körüğü patlamis degisim icin 1000 tl isten disarda yan sanayi aks ķöŕükleri 50 ile 100 tl.arasinda satilirken servisin bu parayi istemsi normal mi yan parcayi yan sanayi alip kendimiz taktirsak sikinti olur mu simdiden tesekkurler herkese

Yan sanayi ürün kullanırsanız arabadan soğursunuz. Çıkma aramanızda büyük fayda var. Honda nın çıkma bile olsa sağlam olduktan sonra orijinal parçalarının ömrü çok uzun oluyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Plastik marspiyel kaplamasına Honda nitko 1500 istedi bu gün. Sanayiye geldim yaşlı bi amca, baktı yokladı yaparım boyarim dedi ne kadar diyince 250 lira dedi. Sadece marspiyel kaplamasi ve plastik 1500 lira fiyat olur mu ya:(

Yan sanayi ürün kullanırsanız arabadan soğursunuz. Çıkma aramanızda büyük fayda var. Honda nın çıkma bile olsa sağlam olduktan sonra orijinal parçalarının ömrü çok uzun oluyor.
Col tesekkur ederim.hepinize cevaplarınız icin en iyi cikma orjinal bulmak.

Cok haklisiniz yani sadece plastik ve sadece disk koruma parcasina bu kadar istenmesi ? Servise her gittiğimde arabadan soğuyorum gerçekten
Plastik marspiyel kaplamasına Honda nitko 1500 istedi bu gün. Sanayiye geldim yaşlı bi amca, baktı yokladı yaparım boyarim dedi ne kadar diyince 250 lira dedi. Sadece marspiyel kaplamasi ve plastik 1500 lira fiyat olur mu ya:(

Aracınız
Civic FC5 2019
Bütün servislerin kötü olduğunu düşünüyorum ki şahsen reno, Fiat, wolksvagen, hondayla direk muhatap olmuş biri olarak bunu söylüyorum. Ama Honda bir başka kötü maalesef. 80 bin bakımı için mutluhan geçen hafta 6240 TL fiyat verdi arkadaşıma, Haldızda 2010 liraya yaptı. Bir gün sonra aynı araba için tekrar arıyor mutluhani bu kez 4200 TL fiyat veriyor. Hiç güven vermiyor bu servisler maalesef.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Honda’nın körükleri taş veya benzeri bir parça çarpması yoksa kolay kolay yırtılmaz. Eğer bulabilirseniz Japon URW marka körükleri araştırın, orjinale oldukça yakın kalitededirler ve fiyat olarak 100 lira civarına bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Arkadaş merhaba ürünü nerden temin ettin bana da lazım ve bende arıyorum şuan da bulamıyorum hiç biyerde acil bulmam gerekiyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri