Serviste Lpg Taktırmak Acil Yardım Bekliyorum :)

Aracınız
kardeş öncelikle aracın hayırlı olsun, ben aracın garantisini bozdurup dışarda brc sequent24 my11 kit taktırmıştım 1800 TL 9 taksit servis 2500 TL demişti aynen seninki gibi. şimdi brc nin yeni kiti çıkmış sequent32 diye o daha da iyidir diye düşünüyorum. bir önceki arabam seat leon du antalya dan satın almıştım, akdeniz sanayi sitesinde uysal otogaz da yaptırmıştım dönüşümü 3 sene tık bile demedi hiç sıkıntısı da olmadı sonra aracı sattım beni hiç üzmedi. istersen bir oraya sorabilirsin. ayrıca yakıt olarak şunu söyliyim dün istanbuldan ankaraya geldim, maslak tan 81 TL ye 33 LT lpg aldım 1-2 litrede içinde vardır olsun 35 LT lpg, ankaraya geldim 453 km yapmış gösteriyordu lpg bitti sinyali verdi. ayrıca istanbuldan 2,44 TL ye aldım litresini ankarada 2,12 olduğunu düşünürsen 75 TL ye istanbul ankara 3 kişi + bagaj full. benzin parası yetişilecek gibi değil. taktır lpg bak keyfine.

değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim uysal otogazı çevremde bir çok kişi tavsiye ediyor çok yakın bir arkadaşımda orda taktırmıştı oda çok memnun hiç sıkıntı yaşamadı şimdiye kadar.
Ben zaten bu aracı alırkende LPG taktırmayı ilerde düşündüğüm için aldım. Biraz benzinle binerim 10.000 falan sonra taktırırım diyordum ama 1 ayda verdiğim benzin parasına bakınca imkansız o kadar km binmek :)

Aracınız
Benzin cesaret isi valla Türkiyede taktirin lpgyi keyfinize bakin yoksa sinir krizleri gecirirsiniz. Zaten yaptiginiz km hersekilde lpg kitini 1 sene icinde amorti edicek...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Benzin cesaret isi valla Türkiyede taktirin lpgyi keyfinize bakin yoksa sinir krizleri gecirirsiniz. Zaten yaptiginiz km hersekilde lpg kitini 1 sene icinde amorti edicek...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LPG ısı net de serviste mi disarda mi olmasi konusunda kararsızım

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Ben 7000 km de iken brc takdirdim. Servis ile disarisi arasinda 200 tl fark vardi. Kafam rahat olsun dedim ve isi servise havale ettim. Garanti olayini iyi dusunmek lazim. Biraz daha pazarlik yapip servisi tercih etmeniz mantikli olur diye dusunuyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
Dışarda taktırın bazı servisler zaten dışarıdakiler e taktiriyor şimdiki aklım olsaydı benzin li alır dışarıda taktırırdım.

Aracınız
Dışarda taktırın bazı servisler zaten dışarıdakiler e taktiriyor şimdiki aklım olsaydı benzin li alır dışarıda taktırırdım.

Yarın disarda bir Brc firmasıyla görüşeceğim su garanti olayı kafamı kurcalıyor aracın arkasında dururlar mı acaba yarın Bi sıkıntı çıktığında yoksa kullanıcı hatası deyip geçerler mi

Trust

0
Aracınız
Yarın disarda bir Brc firmasıyla görüşeceğim su garanti olayı kafamı kurcalıyor aracın arkasında dururlar mı acaba yarın Bi sıkıntı çıktığında yoksa kullanıcı hatası deyip geçerler mi

Motor dışında yine garantinin tüm nimetlerinden yararlana bilirsiniz.
Taktirin hocam gitsin A noktasından Z noktasına daha ucuz gitmek varken ne gerek var.daha öncede söyledim yine söylüyorum civic benzinle binilmeyi hakeden bir araç değil.

Aracınız
Motor dışında yine garantinin tüm nimetlerinden yararlana bilirsiniz.
Taktirin hocam gitsin A noktasından Z noktasına daha ucuz gitmek varken ne gerek var.daha öncede söyledim yine söylüyorum civic benzinle binilmeyi hakeden bir araç değil.

Üstad servisle yaptıgım görüşmede tamamen garantiden çıkacağını söylediler aracın bu konuda ne yapmamız gerekir bu Antalya servisi biraz fazla uyanık bu konular da birde bölgede tek olduklarından burunları havada

Trust

0
Aracınız
Üstad servisle yaptıgım görüşmede tamamen garantiden çıkacağını söylediler aracın bu konuda ne yapmamız gerekir bu Antalya servisi biraz fazla uyanık bu konular da birde bölgede tek olduklarından burunları havada

Böyle birşey söz konusu olamaz.
Şimdi amortisör patladı garanti dişimi diyecekler.?
Onlar tamamen size psikolojik baskı yapıp haybeden kazıklama peşinde hocam inanmayin.
O zaman lpg takıldığın da servis hizmetide vermesinler neden veriyorlar o zaman. Dediğim gibi suya sabuna dokunmadan yarım günde 1000 tl kar etmiş olacaklar dışarda montaj yapan da kazanıyor bunlarda paranızı yazık.

Aracınız
Çok teşekkür ederim değerli görüşleriniz icin yarın dışarıdaki servisle de görüşüp Bi karar vereceğim fiyatları yaZarim mutlaka

Geri