SERVİSTE ORJİNAL RADYO DEĞİŞİMİ

Aracınız
Civic FC5 2019
SELAMUN ALEYKUM BENDE HONDA GO RADYOSU VAR ARACIM ECO ELEGANCE
HONDA GO' YU ÇIKARTIRIP EXCUTIVE PAKETİNDEKİ RADYOYU TAKTIRMAK ISTIYORUM SİZCE SERVİS BUNU TAKIYORMU ÜCRETİYLE
TAKIYORSA BİLE ÜCRETİ NE KADARDIR?

3bin küsur istediler...bende aynı teyp icin gittim.sok oldum.
SELAMUN ALEYKUM BENDE HONDA GO RADYOSU VAR ARACIM ECO ELEGANCE
HONDA GO' YU ÇIKARTIRIP EXCUTIVE PAKETİNDEKİ RADYOYU TAKTIRMAK ISTIYORUM SİZCE SERVİS BUNU TAKIYORMU ÜCRETİYLE
TAKIYORSA BİLE ÜCRETİ NE KADARDIR?

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
yalnız elegance da mekanik tip devir saati var sanırım, ancak executive modellerde hayalet gösterge dedikleri LCD ekran sanal gösterge paneli var, doğal olarak multimedya ile gösterge paneli ne alaka şimdi diyeceksiniz:) ve haklısınız ama 7inç lik executive multimedyası gösterge paneline direkt etki eden özelliklere sahip mesela navigasyon açtığınız zaman önünüzdeki gösterge paneli ile eşzamanlı olarak çalışıyor ve yön bilgileri ön panelde harita ise multimedya ekranında çıkıyor aynı şekilde teyp kumandalarından mp3 dosya isimlerine ve gösterge paneli rengi değiştirmeye kadar bir sürü tantana var haliyle elegance ın gösterge paneli 7inç multimedya beraberinde değiştirilmezse bu ve bunun gibi pekçok özellik ya çalışmaz yada sorun çıkartır.

öte yandan elegance da sanırım klima kontrol düğmeleri normal basmalı düğme şeklinde ama executive de multimedya ekranından girilen menüden dokunmatik olarak ayarlanıyor. Burada da bir kargaşa oluşacak yani onu oradan alıp multimedya ya nasıl aktaracaklar? soketleri nasıl uyacak, merak konusu.

Dolayısı ile 7 inçlik multimedya ya o kadar zahmet edene kadar 10 inç lik orjinal olmayan dış tedarik civic multimedya ları var onları araştırıp hem ucuza hem kullanışlı biçimde birşey takmak güzel olabilir

tabi bunları yazım ama bazı hallerde yanılıyor olabilirim de. Yetkili servislerden bilgi alanlar varsa eksiklerimi gidersin:)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Serviste çok pahalı oluyor. İnternette multimedya taktırıp hiç kullanılmadan satan kişiler vardır. Bence çıkmasını araştırın daha uygun olacaktır.

Geri