serviste yapılan kaporta boya şlemleri hakkında

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar,
Aracımıza serviste kaportasında işlem ve boya yaptırdığımızda bu işlemler aracın şasi numarasına ve plakasına kaydediliyormu?
Aracı satacağımızda servise gittiğinde bunu öğrenebilirlermi ?

Aracınız
Merhaba satacağın zaman öğrenirlerse ne olur ? Satış sonrası öğrenirlerse çok şey olur yeni düzenlemeye göre satarken herseyini bildir saka yaparlar sonra kolay gelsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba satacağın zaman öğrenirlerse ne olur ? Satış sonrası öğrenirlerse çok şey olur yeni düzenlemeye göre satarken herseyini bildir saka yaparlar sonra kolay gelsin

Sonradan öğrenme gibi bir şansları yok zaten :) Yapılan işlem satarken fotoğraflı bir şekilde gösterilecek yani o konuda sıkıntı yok. Sadece adam servise vardığında plakayı vererek böyle bir işlem yapıldığını görebiliyormu ?
Bunu neden soruyorum bazı ölücüler denk gelir herşeyi kullanmaya çalışır değer düşürmeden dolayı. Adam arar benim hangi serviste bakımları yaptırıyorsam bu işlemi öğrenebilirmi ?

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Sonradan öğrenme gibi bir şansları yok zaten :) Yapılan işlem satarken fotoğraflı bir şekilde gösterilecek yani o konuda sıkıntı yok. Sadece adam servise vardığında plakayı vererek böyle bir işlem yapıldığını görebiliyormu ?
Bunu neden soruyorum bazı ölücüler denk gelir herşeyi kullanmaya çalışır değer düşürmeden dolayı. Adam arar benim hangi serviste bakımları yaptırıyorsam bu işlemi öğrenebilirmi ?

Aracın camını bile değiştirsen serviste, şase numarasından çıkar.

2013 Cıvıc Elegance Oromatik
iPhone cihazından

Aracınız
Evet servis kayıtlarına işlenir. Kendi cebimizden yaptırsak bile. Benim aracın ön tampon ucunu yama boya yaptırdım ve servis kayıtlarına aynı cümle işlendi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ANGANS

0
Aracınız
aracın boyatmak istediğin kısmı sökerek götür servise boyat çıkmaz. [MENTION=3167]Shempatiq[/MENTION]

Lakin yeni kanuna göre karşı taraf bunu anlarsa sattıktan sonra öperler adamı :D :D

Aracınız
Yorumları okudumda tek işlenmeyen benim herhalde bana honda servisinde çalışan biri vurmuştu çiftkurtlarda sağ tamponu serviste fatura almadan tramere işletmeden yaptırmıştı adam sağolsun ama dışarda iyi işini iyi yapan usta var aracın her yeri boya olsun ama tramere işlemesin mantığındayım ben

Geri