ses sistemi tavsiyesi

Ynt: ses sistemi tavsiyesi

valla devren çalınma işi sizin oralarda tabii olur. bizamanlar çok uğraştım ses sistemi işleriyle bayaa paradökmüştüm vallaa benden geçti demesem iybi ser hazrlarımda mahalle anca kurtardı zaten üzmeyeyim diyorum bidaha ama onun tadıda bir başka be devrem ciğerlerin titriyor resmen caddeden geçerken camlarını tutanları bile hatrlıyorum eygidi eyyy

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

vasya

0

Aracın üzerinde Pioneer multimedya sistemi var double DIN çıkışlı ama gel görki çamur gibi hoparlör koymuşlar arkaya ve önlere. Ne kadar ayar yaptımsa temiz bir ses alamadım.
Bası açsam arkadan boğuk bir ses geliyor kıssam önden kulağı tırmalayan tiz sesi.
Şirketimizde Dacia Lodgy var inanırmısınız bizimkilerden daha güzel hoparlörü var arabanın. Seside o denli güzel çıkıyor.
Bende araca güzel bir ses sistemi kurmayı düşünüyorum. Ön kapılardaki 16 cm ve köşedeki tweet lar için 1 takım komponent hoparlör (hertz-audison veya focal) ve yine arka pandizottaki 16 cm hoparlörler için 1 tk coaxial hoparlör (hertz-audison veya focal). Bagajda yer durumu benim için önemli bu yüzden en fazla 20-25 cm lik bir subwwofer birde bunları beslemesi için 5.1 Amfi almayı düşünüyorum. Bu tarz ses sistemi kuran va rmı ? İstanbulda bunları en uygun fiyata nereye yaptırabilirim ?

dostum istanbul gibi yerde çok seçenek var insanın kafası karışıyor bence sen git ve yyapılan işçiliği kendi gözlerinle gör fiyat al öyle dahasağlıklı olur pazarlık yamayı unutma:)

[quote author=arlnold08 link=topic=225.msg2344#msg2344 date=1394805302]
dostum istanbul gibi yerde çok seçenek var insanın kafası karışıyor bence sen git ve yyapılan işçiliği kendi gözlerinle gör fiyat al öyle dahasağlıklı olur pazarlık yamayı unutma:)

[/quote]

Bugün şirketin bilgisayarcısı geldi FD6 kasa bagaja subwoofer atmis sadece ön kolonlari Pioneer takmis ama ikinci el hepsi arka kolonlari degistirmemis bangır bangır dinliyor tizler falanda iyi bu adam 42 yaşında benden 4 yaş büyük birde :)

devrem bizim araçların izalosyonu çok zayıf bagaj içi çok iy bir izalasyon yaptırmak lazım aksi taktırdi muhtelif yerlerden istenmeyen sesler gelir bu kaçınılmaz. araç hatchback olsa sıkıntı olmucakta sedanda aracı dağıtmadan güzel ses almak çok ama çok zor.

Geri