ses sistemi

cenker

0
Aracınız
cümleten hayırlı akşamlar herkeze. kafamda bi proje var ama nasıl yapılır bilmiyorum bu konuda sizlerden yardım istiyorum. araçlarımızın ses sistemleri malum ortada bunu daha kaliteli yapmak için biraz araştırma yaptım ama yeterli bilgiye sahip olmadığım için sizlerede sormak istedim. öncelikle arabada yüksek seslerden ziyade düşük seviyelerde kaliteli ses almak istiyorum bunun içinde slim subwoofer aklıma geldi şöför koltuğunun altına slim subwoofer ön yolcu koltuğunun altına amfi yerleştirmek istiyorum tıpkı premium araçlardaki gibi bunun için orjinal müzik çalarlarımızı yeterli olurmu? arabanın orjinal hoparlörleri yeterli olurmu? bunlar yeterli değil ise nasıl ve hangi ürünler kullanmak en güzeli olur?

slim subwoofer bunun gibi bir ürün arıyorum ama tr de bulamadım bildiğiniz bi ürün var mı?
hangi kabloları kullanmak iyi olur kapsamlı bir bilgi alışverişi yaparsak deneyimlerinizden faydalanırsak sevinirim?

bu işlemleri tamamladıktan sonrada yalıtıma başlamayı düşünüyorum bir kaç aylık zamanım var bu sürede ürünleri toparlayıp işlerimin yoğunluğu azaldığında izine ayrılıp bu işlemlere başlıcam parça parça ürünleri almayı planlıyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Hocam zaten Turgut abi gerekli linkleri vermiş. Gerekli herşey mevcut içinde. Alim bass gayet iyi oluyor araç içinde. Ama ben daha fazla bass sesi istediğim için slim bassı sattım ve arkaya büyük bass aldım. Sizin isteklerinizi karşılayacaktır vibe optisound 8 active....
Başka markalar da düşünebilirsiniz ama ben memnun kalmıştım bu basstan. Gayet kaliteli hale getiriyor birkaç eq ayağından sonra.

Bağlantı işini de pioneer sph-da100 ün mono (bass çıkışı) çıkışından almıştım.. Teyp içinden bassa dair her ayarı yapabiliyordum...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri