ses sistemi

iyi akşamlar arkadaşlar :)
aracıma subwoffer almak istiyorum ve bir çok kişinin dediğine göre anfi olmadan subwoofer takarsan orjinal hoparlörün ömrü azalır. Bunun doğruluğu nedir yorumlarınızı bekliyorum :)

Trust

0
Aracınız
Ynt: ses sistemi

Orjinal teyipde bas çıkışı varmı bilmiyorum yolsa zaten anfi olmadan ses alabilmeniz mümkün değil.alsanız bile bu is orjin kolonlar ile hicbir ise yaramaz.mit bas takımı almanız lazım.

cevabın için teşekkür ederim abi :)
bass çıkışı varsa anfi şart diyosun yani öyle dimi

[quote author=fb7civic link=topic=697.msg11590#msg11590 date=1409772555]
cevabın için teşekkür ederim abi :)
bass çıkışı varsa anfi şart diyosun yani öyle dimi
[/quote]
Hocam subwoofer takacaksan amfi alman sart. yoksa ise yaramaz. Bende Pioneer 1000 lik kabinli vardi. Amfi de JBL 1100 luk 4 cikisliydi. Sattigima pismanim. Siz kabin mi dusunuyorsunuz?

evet deldirme yapmadan bagaja koymak istiyorum öyle media marktte hazır olarak satılanlar kabinli oluyor heralde yanlış bilmiyorsam eğer :)

[quote author=fb7civic link=topic=697.msg11593#msg11593 date=1409772996]
evet deldirme yapmadan bagaja koymak istiyorum öyle media marktte hazır olarak satılanlar kabinli oluyor heralde yanlış bilmiyorsam eğer :)
[/quote]
Ben de gormustum gecen. Ben bazukalara bakcam bakalim. Silindir seklonde olanlara. Ya da arkayi deldirecegim. Yanliz aklinizda bulunsun subwoofer ayar dugmesi koydurun mutlaka yakin bi yere. Yoksa cekilmez uzun yolda. Benim eskisinde yoktu. Amfinin ustundeki ayarlardan kisiyordum. Surekli ayari bozuluyordu.

Trust

0
Aracınız

Arka koltuk arkasını deldirirseniz kabin kadar sağlıklı ses alamaya bilirsiniZ.ne kadar sıkıştırma o kadar iyi ses.

Trust

0
Aracınız

O zaman ciddi sıkıntı yada soketli yapın uzun yola filan çıkarken eve koyarsınız.

bendede lastik var malesef lastiğe de çözüm bulmam lazım bana verilen kelepçeyle bğlıyorum sürekli düşüp duruyor viraj da pat diye ses geliyor birden korkuyorum valla :D :D bi anfi bi sub şarj :)

Geri