Ses yalıtımı maceram!!!

Sefa

0
Ziebartta bana bagaja önce bagaja levha döseneceği sonrada aracın altına tamamen yalıtım malzemesi sıkılacagı söylendi. levhalar döşendi ama diğer kısım için tabancanın arızalı olması nedeniyle haftaya tekrar gelmem söylendi fakat 3 hafta gidip gelmeme rağmen işlem yapılmadı en son gidişimde de işlemin yapılamayacağı söylendi. Bende orda çıkıp honda servisine gittim araçın önce altı tamamen yıkandı daha sonra egzos, muhafazalar,lastikler,davlumbazlar söküldü ,güzelce maskeleme yapıldı aracın altına davlumbazlara,camurluk içlerine meges uygulandı. Sonra araç tekrar toplandı. Sonucuna gelirsek aracın lastik sesi özellikle teybin sesi azken çok rahatsız edicidir, bu kesildi çok pütürlü asfalt dışında nerdeyse hiç duyulmuyor, bunu dışında çukurlara girdigide süspansiyondan gelen seslerden çok azaldı,daha tok ses geliyor, özellikle sollama yaparken egzostan gelen seste azalma oldu bu durumda alışana kadar gaza fazla basmama neden oldu. Ben aracı biraz fazla dinleyen biriyim, ses seviyesini olcmedim fakat işim gereği hassas bir kulağa sahibim gerçekten oldukça yararli olduğunu söyleyebilirim.

Sefa

0
Ziebartta gitmeyin hiç tavsiye etmiyorum bende isme kanıp gittim ama sonuç hüsran. Bi kere haftalarca oyaladilar daha sonrada liftleri olmadığı için kriko için ile tektek kaldırıp sadece davlumbaz içlerine yapacaklarını söylediler ben kabul etmedim hondaya gittim lifte kaldırıldı herşeyi söküldü maskelendi bi damla sıçrama bile yok arabada harika işçilik yaptı honda.

Sefa

0
İkisi de aynı malzeme pütür sonuç aynı oluyor dediğim gibi ziebart sadece teker içlerine yapıyor honda aracın altına tamamen uygulama yaptı

İkisi de aynı malzeme pütür sonuç aynı oluyor dediğim gibi ziebart sadece teker içlerine yapıyor honda aracın
altına tamamen uygulama yaptı
sefa bey cok tesekkur ederim bursa ziebart yaptiracaktim 800tl dediler bizim ki ozel malzemeye putur degil demislerdi
peki siz faydasini gordunuz mu ve ne kadar

Sefa

0
Aynı uygulamayıl eskişehir ziebartta 800 deyip 550 tlye düştü ben honda ufukta yaptırdığım uygulamadan çok memnun kaldım sadece pütürlü asfalt dışında pek ses kalmıyor egzos seside çok azaldı hatta ben kapı içlerine de bituself ve firex düşünüyorum önümüzdeki ay yapicam sanırım. Sonucu daha iyi gorebilmek için aynı model yakın kmde, elegance civic le karşılaştır dım fark çok bariz ortada

Geri