Shark ( balık sırtı ) anten tavsiyesi.

Arkadaşlar bu balık sırtı anten alıp memnun kalan varsa. Resim, link ne varsa versin de bakalım. Lütfen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

pumps

0
Bu balik sirti sadece gorsel olarak satilmiyormu gorsel olarak dah iyi olur diye dusunuyorum

Erdal GJM♡57

Servise gitmemek icin bilgi almak istiyorum zaten :)

Erdal GJM♡57
Yok hocam size demedim zaten. Actiginiz konu vasitasiyla genele seslendim arkadaslar seklinde :) ufacik birseye servise gidiyoruz sonra ordakiler kendini bisey saniyor. Halbuki sök degistirden baska bisey bilmiyorlar (en azindan konya icin)

pumps

0
Kuvvetli bir çift taraflı bant ile yapıştırabilirsiniz, sünger gibi olanları değil de 3m'in bant rengi koyu gri olanı var. Ben bayadır kullanıyorum plakalar, ön arka logolar 2 yıldır onla yapışık halde baya iyi tutuyor tavsiye ederim.
Tesekkurler hocam cok saol uygulacam mutlaka

Erdal GJM♡57

pumps

0
Yok hocam size demedim zaten. Actiginiz konu vasitasiyla genele seslendim arkadaslar seklinde :) ufacik birseye servise gidiyoruz sonra ordakiler kendini bisey saniyor. Halbuki sök degistirden baska bisey bilmiyorlar (en azindan konya icin)
Hocam aslinda bu is okadar kıl bir durumki bende Hyundaide calisiyorum ama servise gitmesen bir dert gitsen farkli bir dert ama ufak tefek seyler icin tabiki gitmemek gerekiyor :)

Erdal GJM♡57

Geri