Sıfır aldığım FC5.

Bende bugün fb7 aracımı satıp mavi fc5 i alıp evime dönüyorum.. Gercekten farkı hissettim diyebilirim..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. Ben de fb7 kullanıcısıyım ve rs düşünüyorum. Farkı hissetşm dediniz, hissetiğiniz duyguyu tam olarak anlatır mısınız? Fark ne tam olarak

Aracınız
Kesinlikle daha tok, yol tutusu bariz daha iyi. Ses yalıtımı cok ideal.. Ve daha atik güçlü geldi acaba yazılım mı var diye dusunuyorum

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Dizeli deneyin arkadaşlar... tork muhteşem ve gücü çok iyi... 0 100 hızlanma 9.9 sn yani benzinliden iyi... motorun yalıtımı da sınıfının en iyisi... hiç titreşim yok...

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
[MENTION=15770]kerem93[/MENTION] , [MENTION=996]dtbeyaz[/MENTION] Öncelikle hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşaallah. Bende uzun süredir FB7'den FC5'e geçiş düşünüyorum ama hala henüz tam karar da vermedim. FB7'nin muayenesini de yeni yaptırdım, biraz bekleyelim bakalım.

Aracınız
Paranla rezil olduğun ve aylarca sıra beklediğin derken anlamayan kalmamıştır diye umuyordum :)
Valla emin olun ben dahil cogunluk anlamamis. Sadece sorma ihtiyaci gormuyor millet ama siz hala lafi geveleyip soylememekte israrcisiniz sanırım o da enteresan oldu sanki

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri