Sıfır araç alırken???

Yarından son pazarlık için ve ekstralar için gideceğim honda bayisine arkadaşlar.
Civic 1.6 Executive otomatik lpg araç icin 105000 son fiyatımız diyorlar.
Nelere dikkat etmeliyiz.?
Opsiyon olarak neleri ekletebiliriz ya da hediye alabiliriz.?
Son fiyattan aşağıya düşme imkanları var mıdır?
Ayrıca kasko ve trafik sigortası da yaptıklarını yardımcı olacaklarını beyan ettiler. Poliçeleri uygun fiyatlı olur mu?
Sizler alırken ne kadar indirim yapıldı. ?
Hediye olarak neler alabildiniz?
şimdiden teşekkürler

ircan

0
Aracınız
Ocak ayinda 96500 tl aldim exe eco modelini. Nakit sydim be izmir honda terakiden tek hediye anahtarlik oldu :)

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
-Fiyatlar dönem dönem değiştiği için yorum yapmak yanlış olur. Siz indirebildiğniz kadar indirin(mesela verebileceğim son rakam 104.000 deyin...)

-Hediye olarak lastik paspas ve havuzu kesinlikle isteyin, cam filmi için zorlayın derim.(genelde bizden sigorta yapılınca veriyoruz diyorlar)

-En önemlisi boya kontrolü. Kesinlikle teslim almadan son aşamada boya kontrolü isteyip gözünüzün önünde bütün parçaların kalınlıklarını ölçsünler.

-Önceki aracınız varsa ve satış versiyseniz onun trafik ve kaskolarını şase. plaka değiştirerek biraz farkla devam ettirebilirsiniz.(trafik sigortasından emin değilim ama), yoksa biraz tuzlu çıkacaktır.
Siz dışarda tanıdığım zigortacı var ve ona zeyilname yaptıracağım deyip araç bayiye daha gelmeden şase ve motor no verlemerini isteyin, dışarda da bir fiyat sorun. Kasko olmadan kesinlikle aracı çıkarmayın.

-Aracın dışından içine bagajından motoruna herşeyine seri bir şekilde bakın ve motordaki hava filtresi, şanzuman yağı yerine kadar sorun(benim gibi :)

-Gönlünüze göre aracı yıkayıp teslim edene bahşiş verip doğru benzinliğe gidin(depo kesin boş olacak) :)...

Aracınız
arkadaşım sıfır araç alıyorken mutlaka çevre illerden fiyat al. alırkende nereden aradığını söyle. ben 91.900 iken denizlide 91500 den aşağı vermek istemediler. aradım muğlayı denizliden arıyorum dedim. 90500 e aldım (10 mart). bagaj havuzu honda şemsiye ve kupa bardak hediye aldım. ayrıca altına olmaz kimse bu fiyatı veremez yasaktır şudur budur inanma. geçtiğimiz hafta sıfır rs i 95000 e alan biriyle tanıştım bilgin olsun. Gerçi adam denizli turkuazın sahibi bakan nihat zeybekçi ile pazarlık yapmış ama bu fiyata verebiliyorlarsa zararına vermemiştir. en kötü maliyetine vermiştir.

104600 iken geçen ay aydın 103500'e indi ancak mtvyi siz ödersiniz dedi 104000 diyebiliriz yani ayrıca istediğim renk ellerinde yoktu, denizliyi aradım bi önceki partiden kalan aracı 101500'e bırakırım dedi ancak elimdeki aracı almak istemediler kendiniz satın dediler, izmir çamkıran telde daha cümlem bitmeden 10 gün sonra gelecek araç için kapora istedi, muğladan 103000'e istediğim rengi aldım aracımı da aldılar. Nakit parayla giderseniz pazarlık konusunda eliniz çok daha güçlü olur.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar kendim honda motosiklet bayisinde çalışıyorum, Muğla özerler gerçekten fiyat konusunda cok yardimci olurlar cok güleryüzlü satış danışmanları çok güçlü teknik servisleri var yinede karar sizin

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşım sıfır araç alıyorken mutlaka çevre illerden fiyat al. alırkende nereden aradığını söyle. ben 91.900 iken denizlide 91500 den aşağı vermek istemediler. aradım muğlayı denizliden arıyorum dedim. 90500 e aldım (10 mart). bagaj havuzu honda şemsiye ve kupa bardak hediye aldım. ayrıca altına olmaz kimse bu fiyatı veremez yasaktır şudur budur inanma. geçtiğimiz hafta sıfır rs i 95000 e alan biriyle tanıştım bilgin olsun. Gerçi adam denizli turkuazın sahibi bakan nihat zeybekçi ile pazarlık yapmış ama bu fiyata verebiliyorlarsa zararına vermemiştir. en kötü maliyetine vermiştir.
Bardak şemsiye derken☺ c.tesi servise gitcem dileneyim:)

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri