Sıfır Araç MTV Kim Öder.

MTV ödeme durumu şöyle. 31 Aralık tarihine kadar araç alırsanız MTV aracı alan kişi öder. Ancak 1 Ocak itibariyle araç alırsanız Satıcı öder. Çünkü kişiye vergi borcu çıkmış oluyor .Bu vergiyi odemeden araç satışı yapamıyor.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Sifir arac alanlar da durum ne ikinci elde ki durumun ne oldugunu herkes biliyor. Zaten satisi alamiyorsun vergi yada trafik cezasi borcu varsa ikinci elde. Ama sifir da durum farkli ki bayiler aliciya odetebiliyor.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fenci

0
Sifir arac alanlar da durum ne ikinci elde ki durumun ne oldugunu herkes biliyor. Zaten satisi alamiyorsun vergi yada trafik cezasi borcu varsa ikinci elde. Ama sifir da durum farkli ki bayiler aliciya odetebiliyor.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben sıfır aldım. Bayi aracı aldıktan 2 hafta sonra vergiyi ödemiş. Honda çiftkurtlar maslak.

Tamamen pazarlığına bağlı hiç konuşmazsan sen ödersin. Pazarlığa dahil edersen öderler Tabi bazen fiyat fazla düştüyse kabul etmiyor ama hiç konuşmazsan odemezler

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2013 yilinda sifir ford fieasta almistim ondada ben kendim odedim 2017de hondami aldim onuda kendim odedim daha once bayinin odedigini hic duymamistim malesef

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ircan

0
Aracınız
Arkadaşlar bu vergiyi zaten bayi ödese fiyata yansıtıyor ödemezse de ona göre indirim yapıyor değişen bir şey yok yani

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri