Sifir arac nerden bulabilirim

Aracınız
Civic FC5 2019
Soyledigin gibi artik lux lukten cikti ihtiyac meselesi oldu ama iste bu devlet isleri banka fsiz isleri birer.adabada kendilerine aldiriyorlar maalesef. Vallahi hayirlisi ikinci eli sifirdan pahali sayltisi olan bir ulkedeyiz daha nelere goruruz bilemiyorum bu ulkede
Eyvallah hayırlısı olsun... Çocuk işin içine girince akan sular duruyor...

Araba tabi ki ihtiyaç... gönül istiyor ki alım gücümüz bu kadar düşmeseydi de atıyorum max.15-18 aylık maaşımızla en azından sıfır araç alabilsek...

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yasim olmus 30 suan binmicem de ne zaman bincem bu arabaya yaslaninca altinda sizin olsun araba da ülke sartlari bunu gerektiriyor kimse kusura bakmasinda ülkenin düzeleceği de yok
Soyledigin gibi artik lux lukten cikti ihtiyac meselesi oldu ama iste bu devlet isleri banka fsiz isleri birer.adabada kendilerine aldiriyorlar maalesef. Vallahi hayirlisi ikinci eli sifirdan pahali sayltisi olan bir ulkedeyiz daha nelere goruruz bilemiyorum bu ulkede

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Katiliyorum kardesim yas olmus 35 bubsaatten sonra binip keyfini surmedikten sonra 50vyasinda almisim icinde uhde kalmis ne gerek. Yarini dusunmeyeceksin varsa imkan borca girip alacaksin yoksa hayat bitmez sagligin yerinde olsun bugunun keyfini sur yeter
Yasim olmus 30 suan binmicem de ne zaman bincem bu arabaya yaslaninca altinda sizin olsun araba da ülke sartlari bunu gerektiriyor kimse kusura bakmasinda ülkenin düzeleceği de yok

Aracınız
Civic FC5 2020
Eywallah tesekkur ederim benim hayalimdi 2008 2009 kasa o zamandan beri almak istedim alip uzun yillar binmek istiyorum
Katiliyorum kardesim yas olmus 35 bubsaatten sonra binip keyfini surmedikten sonra 50vyasinda almisim icinde uhde kalmis ne gerek. Yarini dusunmeyeceksin varsa imkan borca girip alacaksin yoksa hayat bitmez sagligin yerinde olsun bugunun keyfini sur yeter

Aracınız
Civic FC5 2019
Vallahi Rabbim herkese en guzeli nasip etsin insAllah gozunu karartmadin mi borca girmedinmi hicbirseyin sahibi olunmuyor araci alali 6 ay oldu kaldi 14 ay vakit gecti anlamadim cok sukur kari koca calisiyoruz da iste benim maasi komple krediye yatiriyorum kisa vade yuksek odeme.ile sahip olduk cok sukur.

Geri